Kultura, sztuka » Kultura

Zapraszamy do magicznego świata teatru

W nowym roku podwarszawska Galeria Łomianki rozpoczyna nowy cykl spektakli, które przeniosą dzieci i ich rodziców to świata baśni i niezwykłych zdarzeń.

W wybraną sobotę od stycznia do grudnia o godzinie 13.00 i 15.00 będzie można obejrzeć bezpłatny spektakl teatralny. Na uczestników czeka zabawa z nagrodami. Pierwsze przedstawienie pt. „Pluszowa opowieść” zostanie odegrane w najbliższą sobotę 13 stycznia. Wstęp wolny. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Niezwykłe historie, wyjątkowi bohaterowie, barwne dekoracje i radosna muzyka już od stycznia czekają w Galerii Łomianki na małych miłośników teatru i ich rodziców. W wybraną sobotę każdego miesiąca w pasażu obiektu zostanie odegrane bezpłatne przedstawienie, podczas którego dzieci przekonają się, jak ważne są uniwersalne wartości jak przyjaźń, szczerość czy wrażliwość. 

Przedstawienie na dobry początek roku

Pierwsze przedstawienie z cyklu zostanie odegrane już w sobotę 13 stycznia. Spektakl pt. „Pluszowa opowieść” przeniesie małych widzów w magiczny świat przygód i przyjaźni. Bałwanek pełen radości i entuzjazmu zawiera przyjaźń z uroczym zajączkiem. Robi wszystko, co możliwe, by dla swojego przyjaciela mieć gorące serce. Jego starania prowadzą do różnych przygód. Jakich? O tym przekonają się mali widzowie już w styczniu. 

Oto program wszystkich spektakli:

·       13 stycznia – Pluszowa opowieść 

·       3 lutego – Magiczny miód 

·       2 marca – Wielka wyprawa pana Maluśkiewicza

·       6 kwietnia – Kukła z wiejskiego podwórka

·       11 maja – Czyja to walizka?

·       1 czerwca – Kolorowe wiersze

·       6 lipca – Nadchodzi Pipi

·       3 sierpnia – Legendy o Wiśle

·       7 września – Pinokio 

·       5 października – Śmieciaki ratują świat

·       16 listopada – Czerwony Kapturek

·       7 grudnia – Mikołaj potrzebny od zaraz

 

 

Zabawa z nagrodami 

Galeria Łomianki przygotowała dla dzieci zabawę z nagrodami. Za udział w każdym spotkaniu będzie można otrzymać pieczątkę, przystawianą na specjalnej karcie uczestnika. Każdy, kto zbierze przynajmniej 8 pieczątek, będzie mógł otrzymać nagrodę – kartę podarunkową do salonu Empik. Kartę uczestnika oraz pierwszą pieczątkę będzie można zdobyć już podczas spektaklu 13 stycznia 2024 roku.  Z regulaminem można zapoznać się na stronie internetowej Galerii Łomianki. 

Bezpłatne przedstawienie dla dzieci pt. „Pluszowa opowieść” odbędzie się w sobotę 13 stycznia w Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach. Spektakl zostanie odegrany o godzinie 13.00 oraz o godzinie 15.00. Wstęp wolny. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Galeria Łomianki
http://galerialomianki.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »