Technologie » Internet

Zarabiaj na artykułach prasowych wprowadzanych do CentrumPR

Wraz z początkiem jesieni Grupa Kafito postanowiła obdarować prezentami wszystkich użytkowników portalu CentrumPR.pl. Każdy internauta, który opublikuje artykuł prasowy na wortalu będzie mógł na tym nieźle zarobić.

„Doceniając użytkowników wprowadzających artykuły prasowe na CentrumPR.pl chcemy żeby mogli również czerpać z tego korzyści materialne. Dlatego też wraz z początkiem jesieni została wprowadzona nowa funkcja, która umożliwia zarabianie dodatkowych pieniędzy"- mówi Sławomir Połomski z Grupy Kafito. „Użytkownikom oddajemy do wyłącznej dyspozycji najlepsze miejsce reklamowe. Na środku ekranu w przecięciu artykułu pomiędzy pierwszym a drugim akapitem"- dodaje. To właśnie tutaj użytkownicy będą mieli do wyboru opcje: wstawić własną ramkę reklamową z Google Adsense, AdTaily lub innej sieci reklamowej i zarabiać na nich.


Jakie są zalety serwisu?
Należy zacząć od tego, że centrumpr.pl jest zweryfikowanym dostawcą artykułów prasowych na news.google.pl. Oznacza to błyskawiczną indeksację artykułów przez wyszukiwarkę google. Jeżeli jesteś ciekawy jak szybko google zindeksował Twoją informację na CentrumPR wystarczy wejść na https://news.google.pl/news/search?q=site:centrumpr.pl.


Umieszczając artykuł na centrumpr.pl nie trzeba się martwić o to czy tekst będzie miał dobre wyniki wyszukiwania w google. Ponieważ wszystkie publikacje są zawsze widoczne w pierwszej dziesiątce. Tak wysokie pozycje są gwarancją na skuteczną promocję w internecie oraz na dodatkowy zarobek za umieszczanie reklamy.


Publikując newsy na portalu można dodatkowo zdobyć atrakcyjne nagrody. Wystarczy, że ktoś polubi Twoje teksty, a na koniec miesiąca trzech autorów z najwyższymi ocenami w rankingu miesięcznym otrzyma cenne upominki. Więcej informacji pod tym linkiem http://kafito.eu/konkurs/index.html


Kto może zarabiać na publikacji artykułów?
Centrum Prasowe PR stanowi połączenie serwisu prasowego, dziennikarstwa obywatelskiego, presella oraz instrumentu dla Agencji Public Relations. Grupą docelową portalu są dziennikarze, agencje prasowe, wszystkie osoby profesjonalnie związane z mediami oraz zainteresowane aktualnymi informacjami na temat polskiej gospodarki. Zachęcamy do publikacji artykułów przede wszystkim pracowników: Agencji PR, Marketingu lub PR-u w dowolnej firmie oraz Dziennikarzy Obywatelskich i osoby pozycjonujące strony www. Warto podkreślić, że zadaniem serwisu jest nie tylko dostarczanie bieżących informacji, ale także ułatwianie kontaktu użytkowników serwisu z autorami publikacji.


Więcej informacji o programie "Zarabiaj z CentrumPR" można znaleźć na stronie: http://centrumpr.pl/zarabiaj-z-centrumpr.html
................................................................................................................
Grupę Kafito tworzą serwisy przeznaczone do promocji firm i stron internetowych za pomocą darmowej reklamy oraz bezpłatnych publikacji. Pion działania stanowią cztery serwisy - Kafito.pl, CentrumPR.pl, Ejoo.pl i Egadki.pl, wspomagane przez ponad 135 vortali internetowych. W 2008 roku firma rozpoczęła współpracę z polskimi agencjami PRowymi dostarczającymi najwyższej jakości artykuły do Centrum Prasowego. Wysoka jakość i zawartość serwisów skupionych w Grupie Kafito została doceniona przez administrację Spisu Katalogów SEO nadając serwisowi Kafito.pl rangę VIP, oraz przez administrację Google, która pozytywnie zweryfikowała serwis CentrumPR.pl kwalifikując go jako źródło dla Google News.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (2)

  • misiok
    misiok 2012-10-01 19:35:18

    każdy kto pisze teksty musi tu być, najlepszy serwis w necie

  • nutama
    nutama 2012-10-01 19:33:22

    super pomysł - ja już zarabiam na centrumpr - polecam wszystkim :)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 7 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »