Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Zbieraj paragony i wygrywaj nagrody!

Zbieraj paragony i wygrywaj nagrody!
Zobacz więcej zdjęć »
Wyrzucasz paragony z zakupów? Przestań! W Centrum Handlowym Auchan Piaseczno będzie je bowiem można wymienić na atrakcyjne nagrody. Voucher na wycieczkę o wartości 6 tysięcy złotych, telefony, tablety oraz zestawy kosmetyków - o takie nagrody będzie można powalczyć już 24 maja!

Paragony nie tylko ułatwiają klientom dochodzenie swoich praw. W Centrum Handlowym Auchan Piaseczno umożliwią one gościom także zawalczenie o wyjątkowe nagrody podczas trzech urodzinowych licytacji.

Aby stanąć do walki, wystarczy od 12 do 24 maja zrobić na terenie galerii handlowej zakupy i zachować cenne paragony. Każde udokumentowane na nich 20 zł, to specjalny czek, który posłuży uczestnikom zabawy, jako waluta podczas licytacji. Im większa kwota zakupów, tym więcej czeków, a co za tym idzie - większe szanse w licytacjach.

Urodzinowe aukcje odbędą się w sobotę 24 maja o godzinie 12.00, 14.00 oraz 16.00. Do zgarnięcia będą zestawy kosmetyków, telefony oraz tablety. Najwięcej emocji z pewnością dostarczy licytacja vouchera na wymarzone wakacje, o wartości 6 tysięcy zł. Wszystkim nagrodom można się przyjrzeć od 12 maja na terenie galerii handlowej Auchan. Będą one bowiem wyeksponowane do czasu finału w specjalnej gablocie.

Zabawa zorganizowana jest przez Centrum Handlowe Auchan Piaseczno z okazji 18. urodzin galerii. Obiekt otwarty w 1996 roku był pierwszą, zarządzaną przez Immochan, galerią w Polsce. Obecnie klienci galerii mają do dyspozycji blisko 50 sklepów znanych i cenionych marek, m.in. H&M, Reserved, Carry, Promod, Orsay, CCC, Kari czy Deichmann..Na terenie CH Auchan Piaseczno znajduje się również hipermarket Auchan oraz Leroy Merlin. Centrum handlowe posiada 2400 miejsc parkingowych, w tym 38 dla osób niepełnosprawnych.

Urodzinowe licytacje odbędą się w sobotę 24 maja w godzinach 12.00, 14.00 oraz 16.00 w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Paragony, które pomogą zawalczyć o atrakcyjne nagrody, należy zbierać od 12 do 24 maja.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »