Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Zbuduj trwałą karierę z firmą Monier

Zbuduj trwałą karierę z firmą Monier
Zobacz więcej zdjęć »
Jeśli jesteś studentem IV albo V roku lub absolwentem i kształcisz się w takich kierunkach jak: IT, księgowość i finanse, marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi, logistyka, sprzedaż, produkcja, czy kontrola jakości oraz pokrewne możesz starać się o miejsce w Programie Praktyki i Staże firmy Monier

Przedsiębiorstwo Monier Sp. z o.o., produkujące dachówki marki Braas i RuppCeramika jest cenionym i wielokrotnie nagradzanym pracodawcą. Najlepszą rekomendacją może być rotacja pracowników na poziomie 1,2 proc przy zatrudnieniu ponad 300 osób w całej Polsce. Historia firmy w naszym kraju sięga 1993 roku, gdy w pierwszym, jednopokojowym biurze w Poznaniu pracowało pięć osób, a magazyn znajdował się w... namiocie. Po 16 latach firma posiada trzy zakłady produkcyjne - w Opolu, Płońsku i Przysusze, w których można odbyć m.in. praktyki techniczne. W Opolu mieści się również prawdziwe centrum dowodzenia firmą - w sporym biurowcu pracuje między innymi zarząd firmy, pracownicy działu personalnego, księgowości i finansów, biuro obsługi klienta, dział logistyki, IT, kontrolingu i zakupów.

Program zarówno stażu, jak i praktyk, jest opracowany indywidualnie w zależności od działu, w którym się odbywa, a każdy młody człowiek ma przydzielonego doświadczonego pracownika, który sprawuje nad nim opiekę. Studenci i absolwenci w trakcie swojej pierwszej pracy mają często do czynienia z międzynarodowym środowiskiem, dlatego wymagana jest znajomość angielskiego. Najchętniej przyjmowane są osoby komunikatywne, rzetelne i energiczne o wysokiej kulturze osobistej.

- Cieszymy się, że wiele osób aplikuje praktyki i staże w naszej firmie, a potem, już jako pracownicy zostają z nami, często realizując w firmie dużą część swojej zawodowej kariery - podkreśla Joanna Mazurek Dyrektor Personalny. - Wiemy doskonale, że musimy dbać w firmie o atmosferę, która nie tylko motywuje, ale również stwarza poczucie bezpieczeństwa, bo sukces naszej firmy to nasi pracownicy. Dlatego też Monier jest pracodawcą doceniającym swój zespół i dbającym o jego ciągły rozwój. Nic dziwnego, że bardzo uważnie przyglądamy się aplikacjom, które do nas napływają, tak by przyjąć na programy stażowe, a potem do pracy najlepszych młodych ludzi. Jest oczywiście o co walczyć, gdyż firma swoim stażystom i praktykantom przez 3 do 12 miesięcy zapewnia możliwość poznania najlepszych praktyk biznesowych, współpracę z profesjonalistami i uczestnictwo w licznych szkoleniach, więc oprócz referencji wynoszą także doskonałe umiejętności praktyczne.

Osoby zainteresowane odbyciem stażu w jednym z działów firmy Monier prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz Curriculum Vitae wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002r., Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami) na e-mail: rekrutacja.pl@monier.com lub adres firmy: Monier Sp. z o.o., ul. Wschodnia 26, 45-449 Opole.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pegasus Public Relations
http://pegasus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »