Dom » Wnętrza

Złap poziom

Złap poziom
Zobacz więcej zdjęć »
Nie ma nic gorszego niż niedokładnie wykonana naprawa bądź remont. Efekt nawet najlepiej przeprowadzonej pracy może zniweczyć złe wymierzenie i wypoziomowanie przed jej rozpoczęciem. Aby uniknąć tego typu problemów radzimy zaopatrzyć się w poziomnicę laserową.

Laserowa poziomnica z funkcją samopoziomowania to najnowsza pozycja w ofercie narzędzi pomiarowych marki Topex. Urządzenie to wyznacza poziom poprzez emisję ciągłego strumienia czerwonego światła laserowego. Daje ono efekt w postaci linii prostych,  widocznych na powierzchniach odległych nawet o 10 metrów. Tryby pracy lasera pozwalają na wyznaczanie na ścianie bądź suficie linii poziomych, pionowych oraz linii krzyżowych, powstałych po ich nałożeniu.

Szczególną zaletą jest funkcja samopoziomowania. Nie trzeba urządzenia ręcznie ustawiać, co znacząco wpływa na poprawę komfortu i szybkość pracy. Warto podkreślić, że oferowana przez firmę Topex poziomnica jest znacznie tańsza od konkurencyjnych modeli obecnych na rynku, co pozwala na skorzystanie z jej możliwości nawet jednoosobowym firmom wykończeniowym, a jakość materiałów i nowoczesna technologia zapewnią trwałość urządzenia. Urządzenie może mieć szerokie zastosowanie przy kładzeniu glazury czy instalacji elektrycznych, stawianiu ścianek działowych oraz wielu innych pracach wykończeniowych. Zestaw składa się z poziomnicy i statywu, umieszczonych w poręcznej plastikowej walizce. Dodatkowo do zestawu dołączane są okulary poprawiające widzenie linii..Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Matylda Dudek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »