Firma » Biznes

Złoty Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2011 dla Bruk sp. z o. o. z Czyżowic

Firma Bruk sp. z o. o. z Czyżowic została po raz trzeci z rzędu nagrodzona tytułem i certyfikatem "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2011.

Złoty Certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2011 przyznany firmie Bruk sp. z o. o., producentowi szlachetnej kostki brukowej i płyt tarasowych potwierdza, że jesteśmy firmą, która przestrzega zasad etyki zawodowej co przejawia się m. in. w uczciwym traktowaniu zarówno kontrahentów jak i pracowników, rzetelnym regulowaniu zobowiązań podatkowych, należności ubezpieczeniowych oraz wszelkich płatności. Zostało także docenione nasze zaangażowanie w działalność społeczną i charytatywną. 
Więcej informacji na temat nagrody "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2011, pozostałych nagród oraz oferty firmy Bruk sp. z o. o. znajdą Państwo na stronie www.bruk.info.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Bruk sp. z o. o.
http://www.bruk.info.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »