Motoryzacja » Jednoślady

Zobacz widowiskowe akrobacje na motocyklach

Zobacz widowiskowe akrobacje na motocyklach
Zobacz więcej zdjęć »
35 zawodników z 13 krajów stanie do widowiskowej rywalizacji w najbardziej prestiżowych zawodach motocyklowych - Stunt Grand Prix. Już po raz ósmy sportowe emocje będzie można poczuć na parkingu Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz. Rywalizacja motocyklistów potrwa od 3 do 5 lipca.

Freestyle motocyklowy jest najbardziej widowiskowym spośród sportów motorowych, a Stunt Grand Prix® to największe i najbardziej profesjonalne mistrzostwa tej dyscypliny. W tym roku po raz ósmy zawody przyciągną widzów na parking Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz, gdzie od 3 do 5 lipca do rywalizacji staną najlepsi zawodnicy z całego świata.

- O tytuł mistrza powalczy w tym roku 35 zawodników z 13 krajów. Wśród nich znajdą się między innymi gwiazdy freestyle’u motocyklowego z Portugalii, Hiszpanii czy Japonii. Nie zabraknie także sportowców z Polski, którym będziemy kibicować wspólnie z klientami Centrum Handlowego Auchan – mówi Maciej Szudzichowski, organizator Stunt Grand Prix.

-  W weekend emocje na naszym parkingu sięgną zenitu! Jak co roku liczymy na obecność zagorzałych kibiców stuntu, a także rodzin z dziećmi. Wiemy, że bydgoszczanie kochają sporty motorowe i dlatego z przyjemnością włączamy się w organizację tego wydarzenia – dodaje Monika Kuzka, menedżer CH Auchan Bydgoszcz.

Na fanów popisów motocyklowych czeka także wiele dodatkowych niespodzianek. Wśród atrakcji znajdą się między innymi stoiska z pamiątkami, mała gastronomia oraz strefy sponsorskie. Mistrzostwa Świata Stunt Grand Prix® 2015 odbędą się od 3 lipca do 5 lipca na parkingu Centrum Handlowego Auchan przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Wstęp na zawody jest bezpłatny. Impreza rozpoczyna się w piątek o 15.00, w sobotę o 10.00, a w niedzielę o 12.00. Więcej informacji na stronie www.stuntgp.eu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »