Dom » Ogrody

ŹRÓDŁO POMYSŁÓW PRZY ARANŻACJI OGRODÓW

ŹRÓDŁO POMYSŁÓW PRZY ARANŻACJI OGRODÓW
Zobacz więcej zdjęć »
Decyzję dotyczącą wyboru i zakupu produktów na podjazd, ścieżki czy taras zwykle podejmuje się długo i starannie. Dlatego przed dokonaniem ostatecznego wyboru warto dokładnie zapoznać się z możliwościami oferowanymi przez rynek.

Piękno naturalnego kamienia, wyjątkowe melanże kolorystyczne, urok starego bruku, płyty tarasowe, ogrodzenia modułowe i mała architektura - to wszystko można podziwiać przeglądając strony najnowszego katalogu produktowego firmy Buszrem. Dzięki bogatej i wciąż rozwijającej się ofercie nie brakuje tu ciekawych pomysłów na zaprojektowanie i wykonanie niepowtarzalnej aranżacji przestrzeni przydomowej. Znalazło się tu również miejsca na porady merytoryczne.

Katalog „Buszrem 2019” adresowany jest do szerokiej grupy odbiorców. Znajdą w nim coś dla siebie nie tylko indywidualni inwestorzy, planujący wygląd aranżacji przestrzeni wokół swojego domu. Będzie wartościowy także dla osób zajmujących się sprzedażą materiałów budowlanych oraz brukarzy. Dla każdego z adresatów zapoznanie się z pełną ofertą polskiego producenta szlachetnych materiałów nawierzchniowych okaże się cennym doświadczeniem.

Warto pamiętać, że wygląd ogrodowych ścieżek, przydomowych tarasów i podjazdu ma nie mniejszy wpływ na charakter domu niż architektura czy wystrój wnętrza. Katalog Buszrem dostarczy każdemu ciekawych inspiracji przy tworzenia oryginalnej przestrzeni w otoczeniu domu.

Katalog można przejrzeć lub pobrać w wersji elektronicznej ze strony producenta: https://kostkabrukowa.buszrem.pl/wp-content/uploads/2019/03/Katalog_2019_roz.pdf p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); line-height: 120%; }p.western { font-family: "Liberation Sans", "Arial", sans-serif; font-size: 10pt; }p.cjk { font-family: "WenQuanYi Micro Hei"; font-size: 10pt; }p.ctl { font-family: "Lohit Devanagari"; font-size: 12pt; }a:link { }Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

nota bene

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »