Kultura, sztuka » Muzyka

30 czerwca br. mija termin nadsyłania tekstów do konkursu opengsm.pl

30 czerwca br. mija termin nadsyłania tekstów do konkursu opengsm.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Jeśli pisanie tekstów nie sprawia Ci trudności? Jesteś kreatywny i lubisz rywalizację? Weź udział w konkursie opengsm.pl na tekst piosenki!

Napisz tekst do piosenki/skitu*, maksymalnie osiem wersów lub maksymalnie 80 słów, na dowolnie wybrany temat. Jury, któremu będzie przewodniczyć znany polski raper TEDE, nagrodzi najlepsze teksty. Nagrodą główną jest telefon HTC 3G. Druga nagroda to Motorola Razer 8/V2.

 

Konkurs potrwa do 30 czerwca.

Pomysły można przesyłać za pomocą formularza na stronie opengsm.pl. Szczegóły i regulamin konkursu dostępne są na stronie www.opengsm.pl

Skit - krótki, liczący od kilku do kilkudziesięciu sekund utwór muzyczny, często znajdujący się na płytach gatunku rap.

Portal opengsm.pl to symulator ofert operatorów komórkowych, który przeprowadza kalkulację taryf operatorów, wskazując najbardziej ekonomiczną z nich, dopasowaną do indywidualnych potrzeb posiadacza telefonu komórkowego. Przeprowadza symulację cen za połączenia w taryfach wszystkich dostępnych na rynku operatorów telefonii komórkowych. Umożliwia porównanie ofert w podziale na: abonament, telefon na kartę i mix. Tylko w tym miesiącu przeprowadzono kilkadziesiąt tysięcy symulacji. Portal wystartował w lutym br.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »