Technologie » Komputery

ACTION S.A. Pracodawcą Godnym Zaufania

Jedną z trzech zwycięskich firm tegorocznej edycji konkursu Pracodawca Godny Zaufania została ACTION S.A. Kapituła doceniła spółkę m.in. za politykę pracowniczą oraz możliwości rozwoju zawodowego i edukacji.

Ideą Konkursu o Tytuł „Pracodawca Godny Zaufania” jest promowanie prawidłowych i godnych naśladowania wzorców zachowania pracodawcy. Konkurs organizowany jest od 2008 roku. W tym roku Kapituła konkursu nagradzała spółki z branży: spożywczej (Danon), teleinformatycznej (Action SA)
i ubezpieczeń (Compensa TU SA). 

 

Tytuł „Pracodawca Godny Zaufania” to dla nas duże wyróżnienie. Prowadzimy bardzo wymagający biznes, związany z najnowszymi technologiami. Rozwijamy się jako grupa kapitałowa, wchodzimy na nowe rynki, rozszerzamy portfolio produktów, działamy na różnych obszarach
i współpracujemy z największymi firmami na świecie. Do realizacji ambitnej strategii biznesowej potrzebujemy najlepszych specjalistów, stąd nasza troska o środowisko pracy, które im proponujemy. Jesteśmy dużą organizacją, zatrudniająca ponad 800 osób, ale struktura własnościowa pozwala zachować bardzo elastyczny sposób zarządzania. To ma wpływ na politykę zatrudnienia, system wewnętrznych awansów i indywidualne podejście do pracowników. Zapraszamy do zespołu najlepszych, ale też staramy się zapewnić im najlepsze warunki –
komentuje Sławomir Harazin, wiceprezes zarządu ACTION S.A

Współorganizatorem konkursu jest Krajowa Izba Gospodarcza. W skład kapituły wchodzą przedstawicieli znanych i cenionych instytucji pozarządowych m. in.: Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, Instytut  Globalizacji, Centrum Monitorowania Wolności Prasy przy Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich, Stowarzyszenie Integracja i Współpraca, Instytut Nauk Ekonomicznych PAN, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Gala wręczenie nagród odbyła się 5 listopada bieżącego roku w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej. Laureatami nagrody w ciągu ostatnich 5 lat byli min.: Danone , PKN Orlen, Henkel Polska, Polkomtel S.A

 

Więcej informacji na: http://www.pracodawcagodnyzaufania.pl/

***

Informacje o ACTION S.A.

 

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT i RTV/AGD w Polsce oraz znaczący producent sprzętu komputerowego. Od 2006 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION S.A. dystrybuuje produkty największych dostawców na świecie, jest również producentem sprzętu IT pod własnymi markami: Actina (komputery stacjonarne, serwery), ActiveJet (materiały eksploatacyjne, produkty oświetleniowe i zasilające). 14 listopada 2011 r. spółka ACTION S.A. podpisała umowę sponsorską ze stołecznym klubem piłkarskim Legia Warszawa, na mocy której marka ActiveJet jest reklamowana do 31 grudnia 2013 roku na wszystkich materiałach i imprezach związanych z Klubem Piłkarskim Legia Warszawa.

 

Do Grupy Kapitałowej ACTION należy ogólnopolska sieć sklepów Sferis oferująca urządzenia IT, RTV/AGD,
a także portal społecznościowy i sklep internetowy dla graczy komputerowych – gram.pl.

 

Więcej na: www.action.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Action S.A.
http://www.action.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »