Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Akademia Nikona kształci miłośników fotografii

Akademia Nikona kształci miłośników fotografii
Zobacz więcej zdjęć »
Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego Akademia Nikona przygotowała nowe kursy i warsztaty dla wszytkich żądnych wiedzy pasjonatów fotografii. Wśród jesiennych nowości znajdziemy dwa nowe warsztaty „Historia fotografii w anegdocie“ i „Światło i oświetlenie“.

Czy fotografia naprawdę została wynaleziona w XIX wieku? Kto opisał jako pierwszy obraz fotograficzny? Jakie wpływy miały angielskie glony na rozwój książki fotograficznej?

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Na te i wiele innych pytań znajdziemy odpowiedzi na warsztatach „Historia fotografii w anegdocie“. Prowadzący zajęcia Leszek Szurkowski przedstawi historię tego medium w sposób niekonwencjonalny, interdyscyplinarny i pełen ciekawostek, których nie ma w podręcznikach. Dodatkowo uczestnicy zajęć zapoznają się z pracami największych nazwisk w historii światowej fotografii, które powinna znać każda osoba interesująca się fotografią.

Warsztaty „Światło i oświetlenie“ skierowane są natomiast do osób posiadających już doświadczenie fotograficzne i potrafiących wykorzystać wszystkie możliwości swojego sprzętu, ale chcących poszerzyć swój warsztat o umiejętność wykorzystania i kształtowania światła w fotografii. Uczestnikom zajęć nauczą się jak wykorzystać światło zastane, a jak sztuczne; jak dobrać i określić parametry sprzętu oświetleniowego, fotograficznego, optyki i akcesoriów niezbędnych do fotografowania obiektów i scen w każdej skali i miejscu.

Ponadto Akademia Nikona przygotowała specjalny kurs obsługi amatorskich lustrzanek Nikona dla obcokrajowców, który będzie prowadzony w języku angielskim - „Entry-level DSLR in practice”. Zaledwie w jeden dzień będzie można poznać wszystkie tajniki obsługi takich modeli aparatów jak: D90, D5100, D3200, D3100, czy D5000, D3000, D80, D70, D60, D50, D40x, D40.

Więcej informacji o zajęciach:

-       Historia fotografii w anegdocie“

http://www.akademianikona.pl/warsztaty/81/historia-fotografii-w-anegdocie/

-       „Światło i oświetlenie“

http://www.akademianikona.pl/warsztaty/83/swiatlo-i-oswietlenie/

-       „Entry-level DSLR in practice”

http://www.akademianikona.pl/kursy/82/entry-level-dslr-in-practice/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

walk&talk

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »