Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Arkady Wrocławskie otwierają wiosnę

Arkady Wrocławskie otwierają wiosnę
Zobacz więcej zdjęć »
Wiosna zmienia. Na lepsze. W oczekiwaniu na najbardziej upragnioną porę roku, Arkady Wrocławskie już 5 marca Otwierają Wiosnę. Dni Kobiet, Festiwal Zdrowia i Urody oraz kolorowa Noc Wyprzedaży to kilkudniowa impreza, której program sprosta wymaganiom nowoczesnych i dynamicznych Kobiet.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dlaczego sprawiamy niespodziankę właśnie Paniom? To nasz wyjątkowy i oryginalny sposób na uczczenie Święta Kobiet. Dziś – nowa wiosenna Kobieta – potrzebuje czegoś więcej niż tradycyjnego kwiatka. Oprócz wspaniałego bukietu, chcemy, aby Panie wraz ze swoimi bliskimi, miały w tych dniach, okazję do dobrej zabawy i czas na relaks. Dlatego poza modą, zakupami i rozrywką stawiamy na zdrowie i urodę. To najlepszy kapitał na wiosnę.

Arkady Wrocławskie zapraszają w dniach od 5 do 8 marca.

Czterodniowy cykl imprez to połączenie handlowych promocji, prezentacji mody i stylu, porad profesjonalnych kosmetologów i wizażystów oraz ekspertów zajmujących się naszym zdrowiem. Na wiosenny deser zapewniamy sporo wspólnej zabawy i mnóstwo nagród oraz główną wygraną: Wiosennym Zestawem Dla Kobiety (o wartości 5 tysięcy złotych).

Arkady Wrocławskie Dni Kobiet 5 – 8 marca:
Festiwal Zdrowia i Urody oraz Noc Wyprzedaży ( 6 marca)

Niepowtarzalna okazja aby złapać świeżą wiosenną modę za wyjątkowo lekkie ceny. Porównać stan własnej szafy z ofertą projektantów. Zmienić swój dom, nastrój i wykorzystać energię, która czeka na nowe otwarcie. Arkady Wrocławskie otwierają wiosnę tej nocy. Jedynej takiej we Wrocławiu.

W programie:

- atrakcyjne rabaty na najnowsze kolekcje
- limitowana oferta handlowa
- prezentacje pracowni kosmetycznych, stylistów i wizażystów
- porady ekspertów zdrowia i urody
- pokazy mody
- konkursy. Losowanie nagród, co pół godziny. Finał konkursu Wiosenny Zestaw Dla Kobiety (6 marca – Noc Wyprzedaży)
- wydarzenia towarzyszące.
Będzie o nas głośno. Bo kobiety potrafią.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

patrycja.gowienczyk@fabrykaidei.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »