Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Biżuteria a kwiaty

Biżuteria a kwiaty
Zobacz więcej zdjęć »
Jakże często kwiaty spotkamy jako ozdoby ciała. Czy to wpięte we włosy, czy jako wieniec na szyi na wzór Hawajów, czy to w butonierce. Jednakże są jeszcze inne kwiaty w biżuterii, choć nie zawsze o nich tak myślimy.

Ujęte na zawsze…


Biżuteria, w której w sztuczny lub naturalny sposób zatopione są w bursztynie kwiaty zawdzięcza swoją unikalność zatopionym w żywicy prawdziwym kwiatom. I to właśnie ich naturalne piękno zamknięte w naturalnie powstałych formach czyni ją niezwykłym dodatkiem, po który kobiety chętnie sięgają. Twórcy biżuterii zaczęli jeszcze bardziej wychodzić w stronę kobiecych potrzeb i oferują zatopienie na zawsze wybranej przez klientkę konkretnej rośliny w bursztynopodobnej substacji, a obecnie także w pleksi. Ulubione kwiaty schwytane w ozdobną formę pozwalają na uwiecznienie wspomnień i powracanie do nich za każdym razem, gdy tylko spojrzą na specjalnie wykonaną biżuterię.

W prezencie z kwiatami

Taka ozdoba może okazać się wspaniałym prezentem dla bliskiej kobiety. Warto czasem wysłać kwiaty dołączając do nich prezent w postaci biżuterii, naszyjnika z bursztynowym serduszkiem z zatopionym kwiatem dla wyrażenia uczuć czy ciekawego kompletu, w który przyozdobi się obdarowana pani zachwycona bukietem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Poczta Kwiatowa
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »