Firma » Biznes

Centrum Badawcze Lena Lighting zakończyło pierwszy etap akredytacji Customers' Testing Facility

Centrum Badawcze Lena Lighting zakończyło pierwszy etap akredytacji  Customers' Testing Facility
Zobacz więcej zdjęć »
Laboratorium Lena Lighting przechodzi akredytację w systemie CTF. Proces jest prowadzony pod nadzorem Instytutu Mikroelektroniki i Fotoniki PREDOM. Centrum badawcze producenta oświetlenia z Wielkopolski zakończyło właśnie pierwszy etap procesu, uzyskując certyfikat CTF Stage 1.

Akredytacja CTF (Customers' Testing Facility) uprawnia jednostkę badawczą do przeprowadzenia procesu certyfikacji ENEC w oparciu o badania wykonywane we własnym laboratorium. Aby uzyskać akredytację trzeba spełnić szereg restrykcyjnych wymogów. Audytom podlegają zarówno procesy, jak i wszelkie elementy wyposażenia.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Akredytacja naszego laboratorium jest dla nas nie tylko niezależnym potwierdzeniem jakości i wiarygodności prowadzonych u nas badań, ale też pozwoli nam na szybsze wprowadzanie produktów na rynek. Certyfikacja ENEC dla wyrobów oświetleniowych jest potwierdzeniem bezpieczeństwa produktów elektrycznych zgodnie z wymogami unijnymi. To program objęty nadzorem także po wydaniu certyfikatu. Dzięki akredytacji naszej własnej jednostki badawczej będziemy mogli realizować te procesy dużo szybciej niż w przypadku korzystania z usług innych laboratoriów.”- mówi Marcin Buryan, Dyrektor Produkcji Lena Lighting.

Rozwój Centrum Badawczego Lena Lighting jest jednym ze strategicznych celów spółki. Firma od lat konsekwentnie inwestuje w najnowocześniejsze wyposażenie własnych laboratoriów. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lena Lighting
http://lenalighting.pl/?gclid=EAIaIQobChMI1JO32_z59gIV3QCiAx1EawGfEAAYASAAEgL8ufD_BwE

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »