Dom » Budownictwo

Ciepło od stóp do głów

Ciepło od stóp do głów
Zobacz więcej zdjęć »
Po wstaniu z łóżka w jesienny poranek, zetknięcie z podłogą bywa nieprzyjemne. Przeraźliwe zimno sprawia, że najchętniej z powrotem zaszylibyśmy się pod kołdrą. Rozwiązaniem tego problemu może być sprawnie działające ogrzewanie podłogowe.

Tego rodzaju instalacja zapewnia wydajne zużywanie energii, a pozostając ukryta dla oka, nie zaburza estetyki wnętrza. Ogrzana podłoga to komfort chodzenia boso i milsze poranki, ale też ulga dla domowego budżetu. Ogólne odczucie ciepła zwiększa się, dzięki czemu można przykręcić kaloryfer nawet o kilka stopni. Uzyskaną w ten sposób oszczędność zmaksymalizujemy poprzez zakup inteligentnego sterownika temperatury.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Salus ERT 50, z oferty Salus Controls, to innowacyjny regulator dedykowany właścicielom domów z wodnym ogrzewaniem podłogowym. Można go zaprogramować w zależności od stylu życia i ilości domowników, tak aby dopasował komfort cieplny do indywidualnych potrzeb każdej rodziny.  Sterownik ERT 50 posiada aż pięć funkcjonalnych programów oraz wyjątkowo ekonomiczne ustawienie wakacyjne. Jego obsługa na pewno nie przysporzy trudności. Menu jest dostępne w języku polskim, a programy zmienia się niemal intuicyjnie. Duży, podświetlany wyświetlacz LCD i nowoczesny, harmonijny design sprawiają, że ERT 50 będzie się znakomicie prezentował w każdym wnętrzu.

Linia produktów ERT została zaprojektowana specjalnie do instalacji wodnego ogrzewania podłogowego i składa się z termostatów zróżnicowanych pod względem zaawansowania obsługi. W skład systemu wchodzi również centrala do połączenia całej instalacji umożliwiająca sterowanie elektrozaworami. Dostępne są również wersje bezprzewodowe większości modeli.

SALUS ERT 50

Producent: Salus Controls

Cena: 352 PLN Brutto

Więcej informacji na www.salus-controls.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Intro Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »