Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Czerwcowe atrakcje w CH Focus

Czerwcowe atrakcje w CH Focus
Zobacz więcej zdjęć »
Czerwcowe atrakcje w CH Focus

Nie masz planów na najbliższe dni? Wpadnij do CH Focus i skorzystaj z naszych propozycji! W dniach 9 i 10 czerwca na najmłodszych czekają bezpłatne dmuchańce i wata cukrowa! To także odpowiedni moment, aby nastroić się na lato, zgarniając wakacyjne nagrody za zakupy zrobione od 14 do 17 czerwca. Przez cały miesiąc działa też nasz punkt wymiany roślin, w którym można wymienić się roślinkami, a przy okazji otrzymać eko torbę na zakupy za przyniesioną sadzonkę!

 

Co robić w ciepły, czerwcowy weekend z dziećmi w dużym mieście? W przerwie od obowiązków domowych warto zajrzeć do CH Focus, gdzie dla najmłodszych zaplanowano na świeżym powietrzu dmuchańce i watę cukrową. Plac zabaw ze słodką watą czekają na dzieci 9 i 10 czerwca, w godzinach 12:00 – 20:00. Dobry humor i udana zabawa gwarantowana!

 

Perspektywa nadejścia lata wprawia w dobry nastrój każdego z nas, tak jak możliwość otrzymania letniego prezentu za dokonane zakupy – z taką propozycją do klientów wychodzi CH Focus. Od 14 do 17 czerwca w bydgoskim centrum za wydanie kwoty minimum 100 zł na zakupy, można wygrać jeden z wakacyjnych upominków w postaci koła dmuchanego lub plażowego gadżetu! Akcja promocyjna trwać będzie w godzinach 11:00-18:00. Punkt Obsługi Promocji zlokalizowany będzie na parterze centrum.

 

Przez cały czas do dyspozycji bydgoszczan jest punkt wymiany roślin. Zamiast pozbywać się kwiatka – oddaj go, do czego zachęca galeria. Z racji, że czerwiec jest miesiącem, w którym porządkujemy i upiększamy balkony oraz ogrody, bardzo często po tych zabiegach pozostają nam nadwyżki sadzonek. Można je przynieść do punktu wymiany roślin, gdzie szybko znajdą nowych opiekunów. Osoby, które podzielą się swoimi roślinkami, otrzymają eko torby w punkcie informacyjnym. Zielona strefa znajduje się na parterze galerii w pobliżu drogerii Hebe; czynna jest codzienne w godzinach otwarcia centrum handlowego.

 

W czerwcu przygotowaliśmy dla naszych klientów garść propozycji, do skorzystania z których serdecznie zachęcamy. Mamy nadzieję, że możliwość otrzymania plażowego upominku uatrakcyjni im robienie zakupów w naszych sklepach i wprawi w dobry nastrój. Postanowiliśmy również przedłużyć najmłodszym Dzień Dziecka organizując dla nich w najbliższy weekend strefę zabaw z dmuchańcami i słodką przekąską. Natomiast miłośników kwiatów zapraszamy do odwiedzenia punktu wymiany roślin – na miejscu mogą oddać niechcianą roślinkę bądź zabrać ze sobą nową sadzonkę – mówi Gregory Pertus dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

 

Więcej informacji nt. planowanych wydarzeń znajduje się na www: https://focusbydgoszcz.pl/.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 14 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »