Firma » Reklama

Dakar 2010: PR time dla teamu rajdowego TTC

Dakar 2010: PR time dla teamu rajdowego TTC
Zobacz więcej zdjęć »
Wrocławska agencja public relations PR time relacjonuje udział zespołu Toyota Terratrek Competition w tegorocznym Rajdzie Dakar w Argentynie i Chile. Wsparcie wizerunkowe dla polskich rajdowców podczas tego największego maratonu offroadowego na świecie to kolejny wspólny projekt agencji i TTC.

W ramach współpracy specjaliści PR time odpowiedzialni są za relacjonowanie wyścigu w Ameryce Południowej, kontakty z mediami oraz prowadzenie biura prasowego i strony internetowej Toyoty Terratrek Competition. Za realizację działań z ramienia wrocławskiej agencji odpowiada Jerzy Piątek.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Obsługa prasowa zespołu TTC na tegorocznym Dakarze to nie pierwszy wspólny projekt - mówi Małgorzata Skórska, partner zarządzający PR time. - Toyota Terratrek Competition powiększyła portfolio naszych klientów w sierpniu ub. roku. Jesienią koordynowaliśmy działania wizerunkowe związane z udziałem TTC w prestiżowym maratonie offroadowym Silk Way Rally oraz w Rajdzie Baja Portalegre, wliczanym do Pucharu Europy Federation Internationale de l'Automobile (FIA).

Toyota Terratrek Competition z Ozimka pod Opolem jest jedynym w Polsce zespołem rajdowym jeżdżącym w profesjonalnej klasie T2. Samochody tej klasy są przygotowane do warunków terenowych wg. specyfikacji FIA przy czym parametry modeli klasy T2 nie mogą zbytnio odbiegać od właściwości produkcyjnych "terenówek". Team TTC tworzą: doświadczony kierowca Aleksander Sachanbiński oraz pilot Arkadiusz Rabiega, uczestnicy m.in. Rajdu Dakar 2009, zawodów terenowych z serii Baja czy Rajdu Silk Way Rally. W 2009 r. team TTC odniósł duży sukces, zajmując 4 pozycję w zestawieniu Pucharu Europy FIA w klasie T2.

Agencja Public Relations PRtime zajmuje się doradztwem komunikacyjnym i planowaniem strategicznym w zakresie public relations. Działa we Wrocławiu od 2004 roku, współpracując z klientami zarówno z Dolnego Śląska jak i całego kraju. Firma zatrudnia stałą grupę doświadczonych konsultantów i menedżerów PR. Siedmiu pracowników łączy wiedzę PR z wcześniejszymi doświadczeniami dziennikarskimi. Na stałe agencja współpracuje z najlepszymi trenerami, grafikami i fotografikami. PRtime obsługuje głównie firmy z branży przemysłowej, gospodarki odpadami, IT oraz medycznej i developerskiej. Firma specjalizuje się w kreatywnych rozwiązaniach dostosowanych do wymagań rynku. Jest członkiem Związku Firm Public Relations.Kontakt dla mediów:

Jerzy Piątek
specjalista PR
PR time – Agencja Public Relations
tel. (+48 71) 33 70 686
e-mail: jerzy.piatek@prtime.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

frajtak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »