Dom » Budownictwo

Debiuty produktowe na targach R+T

Debiuty produktowe na targach R+T
Zobacz więcej zdjęć »
Nice Polska, lider w automatyce dla domu, wraz z częścią swoich Klientów wziął udział w najważniejszej imprezie wystawienniczej branży rolet, bram i osłon przeciwsłonecznych na świecie – targach R+T w Stuttgarcie.

W czasie 18 edycji Międzynarodowych Targów Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T w Stuttgarcie wśród 750 wystawców z 40 krajów nie mogło zabraknąć firmy Nice SpA, właściciela Nice Polska, lidera branży. W tym roku spółka zaprezentowała się na jednym stoisku wspólnie z marką Mtec, której jest większościowym właścicielem i dzięki której Nice rozszerzył własną ofertę produktową. Każda kolejna edycja Międzynarodowych Targów Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T w Stuttgarcie to dla Nice okazja na premierowe prezentacje nowości produktowych, nowatorskiego wzornictwa oraz aktualnych trendów obowiązujące w branży.  

Wśród wielu premier produktowych, które zaprezentowane zostały w Stuttgarcie, Nice przedstawił m.in. zupełnie nową rodzinę siłowników z napędem śrubowym do automatyzacji bram skrzydłowych o nazwie TOONA. Dla sterowania siłownikami oferowana będzie centrala nowej generacji, zaprojektowana w nowatorskiej technologii BlueBus, która również została zaprezentowana w czasie targów R+T.  

Nice wraz z Klientami spędził w Stuttgarcie 3 dni. Oprócz udziału w targach w programie znalazło się także zwiedzanie Stuttgartu i wizyta w nowo otwartym, nowoczesnym Muzeum Porsche. Spotkanie z Klientami podczas targów było nie tylko sposobem na poznanie ich oczekiwań i opinii na temat oferty produktowej, ale także okazją do osobistych spotkań.  

Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy podczas Międzynarodowych Targów Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T w Stuttgarcie odwiedzili stoisko Nice. Więcej informacji o nowościach produktowych w ofercie Nice w informacjach prasowych oraz na www.nice.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Nice Polska Sp. z o.o.
http://www.nice.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 10 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »