Moda » Biżuteria

Drugi salon W.KRUK w Bielsku-Białej

22 września w centrum handlowym Sarni Stok w Bielsku-Białej W.KRUK otworzył swój nowy salon.

Salon W.KRUK o powierzchni 64 m2 oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie. Został zrealizowany według nowego konceptu, który charakteryzuje się elegancją, przestrzenią i nowoczesnością.

 

Jest to drugi salon marki W.KRUK w Bielsku-Białej. Pierwszy znajduje się w centrum handlowym Galeria Sfera przy ul. Mostowej 5.

 

***

W.KRUK to najstarsza marka jubilerska w Polsce. Tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.KRUK ekspertem w dziedzinie biżuterii. Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.KRUK pozwalają zaspokoić pragnienia piękna, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości. W. KRUK to ponad 70 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje najlepsze i najbardziej znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC, Gucci, Burberry  i wiele innych.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Katarzyna Sosińska

PR Manager W.KRUK

katarzyna.sosinska@vistulagroup.pl

Tel. 603 120 492

wkruk.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

W.KRUK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 4 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »