Dom » Wnętrza

Dyskretne przeszklenia

Dyskretne przeszklenia
Zobacz więcej zdjęć »
Wybierając drzwi nie musimy stawać przed dylematem: pełne czy przeszklone? Możemy z powodzeniem połączyć ich zalety, ciesząc się przy tym spójnym i nowoczesnym designem

Drzwi jednolite świetnie sprawdzają się w sypialniach i gabinetach, czyli miejscach, w których szczególnie zależy nam na klimacie wyciszenia i komfortu. Przeszklenia natomiast pasują do rodzinnych salonów i jadalni, gdzie liczy się każdy promień słońca.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

 

 

 

Drzwi Sorrento, z najnowszej oferty firmy INVADO, godzą idealnie funkcje obu rozwiązań. Jednolitą powierzchnię przełamuje tylko subtelny układ przeszkleń, wprowadzający do środka dzienne światło. Dzięki temu możemy cieszyć się relaksującą ciszą, unikając jednocześnie poczucia izolacji, na które narażają nas zupełnie zamknięte przestrzenie. Ciepłą  atmosferę buduje również ich urokliwa faktura o wyrazistym usłojeniu i szeroka paleta przyjaznych barw, od jasnej tonacji klonu lub buku, po ciepłe odcienie wiśni i orzecha.

Sorrento

Producent: INVADO

Cena: 401,38zł brutto

Więcej informacji na www.invado.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Intro Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »