Technologie » Komputery

Efektywne zarządzanie szkoleniami dzięki GAVDI Training Box

GAVDI Polska S.A. wprowadziło do swojej oferty rozwiązanie GAVDI Training Box do kompleksowego zarządzania szkoleniami w systemie SAP HCM.

Prekonfigurowane oprogramowanie  umożliwia m.in. tworzenie budżetu szkoleniowego, planowanie szkoleń dla pracowników, ewidencję uczestnictwa, kosztów i ocen szkoleń czy rejestrację umów szkoleniowych.

GAVDI Training Box to prekonfigurowane rozwiązanie do obsługi procesów zarządzania  szkoleniami w organizacjach różnej wielkości.  Umożliwia realizację wszystkich elementów tego procesu od etapu zdefiniowana budżetu, poprzez zaplanowanie szkoleń, ich realizację i ocenę, aż po raportowanie i analizę ich efektów.

Dzięki katalogowi kwalifikacji dostępnemu w ramach tego rozwiązania specjaliści HR mogą z katalogu szkoleń dobrać te, które pozwolą zdobyć  pracownikowi brakujące kompetencje. Rozwiązanie pozwala  stworzyć także bazę dostawców szkoleń, dzięki której na podstawie wcześniej przyznanych ocen w łatwy sposób można przeanalizować jakość usług dostarczanych przez poszczególne firmy, a także porównać oferowane szkolenia pod kątem kosztów ich realizacji. Na podstawie określonych potrzeb szkoleniowych i katalogu szkoleń, do których przypisane są odpowiednie koszty, narzędzie GAVDI Training Box pozwala stworzyć budżet szkoleniowy na wybrany okres, a następnie zarejestrować pracowników na konkretne szkolenie. Rozwiązanie umożliwia również dokonanie oceny zakończonego szkolenia oraz generowanie raportów dotyczących konsumpcji budżetu szkoleniowego, statystyk uczestnictwa czy danych dotyczących umów szkoleniowych.  Narzędzie daje  również możliwość bieżącego monitorowania wygasających kwalifikacji pracowników, m.in. upływających terminów ważności szkoleń BHP czy terminowych uprawnień fachowych.

Zapewnienie pracownikom możliwości rozwoju i poszerzania kompetencji jest jednym z kluczowych elementów zarządzania kapitałem ludzkim w firmie.  Obsłużenie tego procesu za pomocą arkusza kalkulacyjnego czy w oparciu o tradycyjne dokumenty jest nie tylko czasochłonne, ale z czasem może stać się nieefektywne. GAVDI Training Box pozwala usprawnić pracę administracyjną  z tym związaną, dokładnie kontrolować koszty i wyniki szkoleń, co w rezultacie http://www.gavdi.pl/pl-PL/Produkty.aspxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GAVDI Polska S.A.
http://gavdi.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »