Firma » Biznes

Galeria Askana świętuje 16-te Urodziny

Galeria Askana w Gorzowie Wielkopolskim świętuje swoje 16-te urodziny. To wyjątkowa okazja, na którą przygotowano wiele ciekawych atrakcji. Przypomnijmy, że ASKANA ma nowego właściciela.

16 lat minęło jak jeden dzień - Galeria Askana obchodzi swoje urodziny!

                                                                                                                                                                                                                                                                                                     KONTAKT:

Anna Sip
Dyrektor marketingu Galerii Askana
anna.sip@cream-advisors.pl
tel. +48 725 888 989

 

Galeria Askana w Gorzowie Wielkopolskim świętuje swoje 16-te urodziny.  To wyjątkowa okazja, na którą przygotowano wiele ciekawych atrakcji. Przypomnijmy, że ASKANA ma nowego właściciela. CREAM Property Advisors, doświadczony i wieloletni Asset Manager zadbał o pozyskanie nowego inwestora. To znacząca transakcja na rynku centrów handlowych i gorzowskim rynku nieruchomości.  Nowym inwestorem Galerii Askana jest POLPROP 4 Sp. z o.o, na czele której stoi irlandzki inwestor John Patchell.

29 września rozpocznie się urodzinowa akcja z nagrodami, w której klienci będą mogli otrzymać askanowe czekoladki jako nagrody gwarantowane, ale jednocześnie będą mogli wziąć udział
w zabawie i wygrać jedną z 16 nagród dodatkowych. Wśród nich: hulajnoga elektryczna, telewizor 32', dwie hulajnogi miejskie, odkurzacz bezworkowy, dwa grille elektryczne, dwa blendery kielichowe,
3 pary słuchawek bezprzewodowych, 3 elektroniczne notatniki i interaktywna zabawka - robot. 

Jak podkreśla Anna Sip, Dyrektor marketingu Galerii Askana „16-te urodziny Galerii Askana świętujemy z mieszkańcami. To oni towarzyszą nam w naszej kilkunastoletniej podróży - jako klienci, niejednokrotnie również lokalni najemcy. To święto całej galerii, każdego sklepu, każdego właściciela i pracownika, którzy z Askaną związani są na co dzień, gro z nich od 16-tu lat. Ceniąc sobie nasze relacje, przygotowaliśmy niespodzianki, które zawsze cieszą się zainteresowaniem naszych klientów."

3o września poza akcją nagradzającą klientów za zakupy, przygotowaliśmy również szereg urodzinowych atrakcji. Zgromadzeni klienci będą mogli skosztować jednej z babeczek z naszego urodzinowego tortu babeczkowego. Do dyspozycji klientów będzie  fotobudka 360 stopni, która pozwala na stworzenie niezapomnianej pamiątki i wykorzystanie jej np. na swoich kanałach social media. Ponadto przygotowaliśmy ukochane przez dzieci: malowanie buziek, balonowe postacie, brokatowe tatuaże, popcorn, watę cukrową i  warsztaty kreatywne dla dzieci polegające na tworzeniu urodzinowej kartki dla Askany.

Najbliższy weekend to również zniżki w salonach Galerii Askana, z którymi można zapoznać się na naszych kanałach social media i w aplikacji mobilnej.

 

  

  • Facebook Galerii Askana - https://www.facebook.com/GaleriaAskana
  • Instagram Galerii Askana - https://www.instagram.com/galeriaaskana/
  • Aplikacja mobilna - do pobrania https://emplate.app/download/aska/www
  • Kanał Youtube Galerii Askana - https://www.youtube.com/user/galaskana

 

GALERIA ASKANA ma 55 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym prawie 19 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajduje się multipleks Helios z pięcioma salami na 1,2 tys. osób, a wśród salonów wiele lubianych i obecnych jedynie w tej gorzowskiej galerii sklepów jak m.in.: Solar, Kazar, Venezia, Vistula & Wólczanka, Bytom, Molton, Premium Multibrand Store, Ochnik. Więcej na: www.galeria-askana.pl

CREAM Property Advisors Sp. z o.o. to platforma inwestycyjna zatrudniająca 65 ekspertów specjalizujących się w kompleksowej obsłudze nieruchomości komercyjnych i asset managemencie. Z ponad 21-letnim doświadczeniem w branży i 23 sukcesywnie ukończonymi projektami zajmujemy wysoką pozycję na rynku. Dotychczas podpisaliśmy ponad 3000 umów najmu obejmujących powierzchnię ponad 500 tysięcy m2 m.in. dla: Parku logistycznego Stargard, Parku logistycznego w Bydgoszczy, Wieży Warty czy Ronda Wiatraczna. W swoim portfolio posiadamy także 200 tysięcy m2 powierzchni komercyjnej w najmie dla obiektów takich jak Tarnovia, Galeria Askana, Mosty Płock, Radomsko, PH Eden, Pasaż Świętokrzyski czy Echo Pabianice, a każdego roku podpisujemy do 150 kolejnych umów najmu z kluczowymi partnerami. Jako spółka oferujemy ponadto zaawansowane usługi optymalizacyjne pod nazwą CNC, których zadaniem jest zmniejszenie kosztów zarządzania nieruchomością poprzez szereg zabiegów takich jak: modernizacja oświetlenia, węzła cieplnego, central wentylacyjnych lub optymalizacja pracy systemu chłodzenia, które prowadzą do wzrostu wartości nieruchomości. Dodatkowo świadczymy usługi zarządzania aktywami pod nazwą Quattro: C360 Sell Me oraz C-RTM, które odpowiadają za generowanie wzrostu wartości nieruchomości, opracowywanie strategii komercyjnych i marketingowych dla budynków oraz przygotowanie obiektów do sprzedaży. Więcej informacji: www.cream-advisors.pl   Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AnnaSip

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 5 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »