Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Galeria Zaspa zaprasza na urodziny

W najbliższą sobotę 23 kwietnia Galeria Zaspa obchodzi urodziny i zaprasza wszystkich do wspólnego świętowania. Na ten dzień galeria zaplanowała dla swoich gości wiele niespodzianek m.in. warsztaty dla dzieci, pyszne babeczki oraz masę prezentów.

W tym roku Galeria Zaspa obchodzi 6 urodziny. Z tej okazji w pasażu handlowym odbędą się liczne atrakcje, w których będą mogli wziąć udział zarówno dzieci, jak i dorośli. Urodzinowe „party” zacznie się już od 10:00 i potrwa do 16:00. W tym czasie każdy, kto zrobi w galerii zakupy będzie miał szansę złowić dla siebie super prezent. Wystarczy okazać na urodzinowym stoisku paragon na kwotę 70 złotych, zarzucić specjalną wędkę i wyciągnąć upominek. Dla najmłodszych z kolei zaplanowano bezpłatne warsztaty. Dzieci, pod czujnym okiem cukiernika, będą miały okazję przyozdobić upieczone wcześniej muffinki. Do ich dyspozycji będą kolorowe kremy, dekoracje i specjalne przyrządy pozwalające na stworzenie smakowitych arcydzieł. Co więcej – będzie je można zabrać ze sobą do domu! To jednak nie koniec niespodzianek. W Galerii Zaspa pojawi się też animator, który swoją kreatywnością i fantazją oczaruje wielu gości. Pokaże m.in. jak ze zwykłego balona wyczarować niezwykłe postaci. Chętnym pokaże w czym tkwi sekret, zaprezentuje kilka podstawowych technik i zaprosi do wspólnego modelowania dmuchanych cudaków.

 

 

Uwaga! Udział w warsztatach jest bezpłatny, nie są wymagane zapisy. Regulamin akcji „złów prezent” dostępny będzie przy stoisku promocyjnym. 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »