Technologie » Telekomunikacja

Geckonet wprowadza do swojej oferty internetowej prędkość 1 Gbit/s!

Geckonet wprowadza do swojej oferty internetowej prędkość 1 Gbit/s!
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Geckonet, operator telekomunikacyjny działający na Kujawach i Pomorzu, wprowadza do swojej oferty nową prędkość łącza: 1 Gbit/s.

Dzięki temu klienci Geckonet będą mieli możliwość korzystania z najwyższej jakości usług internetowych, umożliwiających błyskawiczne pobieranie plików, oglądanie filmów w jakości 4K i 8K oraz płynne korzystanie z rozmaitych aplikacji internetowych.

1 Gbit/s to jedna z najszybszych prędkości łącza dostępnych na rynku. Dla obecnych klientów Geckonet wprowadzenie 1 Gbit/s oznacza, że będą mieli możliwość ulepszania swoich usług internetowych bez konieczności zmiany dostawcy. Dla nowych klientów to świetna okazja, by przetestować usługi firmy i przekonać się o jakości usług świadczonych przez Geckonet.

Geckonet to marka, na której zawsze można polegać. Usługi firmy są dostępne dla klientów na Kujawach i Pomorzu. Wprowadzenie prędkości 1 Gbit/s świadczy o tym, że firma jest gotowa na przyszłość i zobowiązuje się do stałego udoskonalania swoich usług, aby sprostać rosnącym potrzebom swoich klientów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sasage

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »