Technologie » Komputery

Globalna Konferencja dla Partnerów HansaWorld - Włochy 2009

Globalna Konferencja dla Partnerów HansaWorld  - Włochy 2009
Zobacz więcej zdjęć »
Firma HansaWorld, międzynarodowy dostawca rozwiązań biznesowych dla przedsiębiorstw na całym świecie, zorganizowała Globalną Konferencję dla Partnerów HansaWorld w Castello di Pavone we Włoszech w dniach 22-26 kwietnia 2009.

W konferencji wzięło udział 32-óch przedstawicieli 19-stu różnych firm, w tym także menadżerowie z HansaWorld. "Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia jakie posiadamy w branży software i ścisłej współpracy z naszymi parterami na całym świecie pewnie patrzymy w przyszłość i na możliwości rozwoju naszego produktu" stwierdził Karl Bohlin, Dyrektor Zarządzający Grupą HansaWorld. "Naszym celem jest zacieśnianie współpracy i utrzymanie jak najlepszych relacji z naszymi partnerami, po to by zagwarantować satysfakcję naszych klientów."

W ciągu czterech dni konferencji przedstawiliśmy partnerom informacje o działaniach HansaWorld, wizję firmy, nasze plany na najbliższą przyszłość i najnowsze plany rozwoju. Nasi specjaliści zaprezentowali działanie systemu na iPhone-ie, Business Communicator oraz narzędzia do analiz biznesowych - SmartView współpracujące z Oracle oraz SmartView współpracujące z Qlickview. Nasi partnerzy mieli również możliwość przedłożenia własnych życzeń dotyczących rozwoju oprogramowania. 

HansaWorld zamierza organizować tego typu konferencje regularnie, a także oddzielne spotkania skierowane do handlowców i konsultantów. 

"Ta konferencja przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Z pewnością ważne jest dla nas wszystkich budowanie wspólnie pewności siebie. A gdy masz możliwość spotkania osob "z branży" z całego świata, wysłuchania historii ich firmy i podzielenia się doświadczeniem, a przy tym zapoznania się z najnowszą wersją systemu 6.1, wiesz, że po prostu musisz tu być. Jeśli zajmujesz się sprzedażą oprogramowania HansaWorld i chcesz odnieść sukces, nic nie zastąpi Ci udziału w tej konferencji. Poza tym takie wydarzenie to świetna zabawa i niepowtarzalana możliwość nawiązania znajomości. Zdobyłem tu wiedzę jakiej nie zdobyłbym nigdzie indziej. Również moi pracownincy z pewnością będą uczestniczyć w kolejnych takich spotkaniach". 
Gerald Hines, Sabio Applications, USA

"To była wyjątkowo udana konferencja: w pięknym miejscu, świetnie zogranizowana i bardzo pouczająca. Dała nam poczucie pewności siebie i w działaniach na rynku, a także pomogła w nawiązaniu licznych znajomości, co jest dla nas niezwykle ważne. Mamy większą motywację i nowe pomysły na realizacje kolejnych projektów. Teraz wracamy do pracy ze zdwojoną siłą".
Hogne Engdahl, enova IT AS, Norwegia

"Dla mnie, nowego partnera HansaWorld wyjątkowo istotne jest poznanie nowych technik sprzedaży. Nic nie zastąpi bezpośredniego spotkania i możliwości nawiązywania kontaktów, wymiany doświadczeń. Jako partnerzy dowiedzieliśmy się jakie są plany i zamierzenia firmy HansaWorld. Konferencja była zorganizowana na najwyższym poziomie i była okazją do pogłębienia naszej wiedzy. Zapoznaliśmy się również z ciekawymi pomysłami praktycznego wykorzystania systemu HansaWorld Enterprise wewnątrz korporacji HansaWorld".
Pam Chandi, Matrix Business Solutions, Kenia

"To była wyjątkowo udana konferencja. Jestem jednym z partnerów, którzy niedawno dołączyli do HansaWorld. Zaraz po nawiązaniu współpracy obdażyliśmy się zaufaniem, mamy bardzo dobre doświadczenia i wzajemne stosunki. Zamierzamy rozwijać i inwestować w naszą współpracę". 
Ingo Hasse, OrbitTechnology Holdings, Namibia

"Uczę się tu wielu ważnych nowych rzeczy. Ta konferencja to znacznie więcej niż oczekiwałem pod względem nawiązywania znajomości i zdobywania nowych kontaktów". 
Mihail Koroljov, Dogital Machines, Rosja

"Ta konferencja była absolutnie rewelacyjna! Dwie rzeczy były tu dla mnie najważniejsze: po pierwsze informacje jakie są plany i zamierzenia HansaWorld oraz okazja do poznania osób pracujących dla HansaWorld. Udało nam się zawrzeć fantastyczne znajomości". 
Cesar Pinera, PricewaterhouseCoopers, Meksyk

"To było wyjątakowo owocne spotkanie". 
Joe Goh, ObTech Global, Singapur

By uzyskać więcej informacji na temat planowanych konferencji dla partnerów, prosimy skontaktować się z:
Anną Majewską
HansaWorld Poland Sp. z o.o.
anna.ma@hansaworld.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

HansaWorld Poland Sp. z o.o.
http://www.hansaworld.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »