Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

HOP W KOSMOS z Galerią Przymorze, czyli teatr dla dzieci w galerii

HOP W KOSMOS z Galerią Przymorze, czyli teatr dla dzieci w galerii
Zobacz więcej zdjęć »
Z okazji Światowego Tygodnia Przestrzeni Kosmicznej, Galeria Przymorze przygotowała iście kosmiczną niespodziankę dla swoich najmłodszych klientów i ich rodzin.

Już 4 października w godzinach 11.00-14.00 odbędzie się akcja „HOP W KOSMOS”, w ramach której odbędą się przedstawienie teatralne oraz interaktywne zabawy tematyczne. Współorganizatorem wydarzenia jest Gdański Archipelag Kultury.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

„HOP W KOSMOS” to edukacyjny spektakl skierowany do dzieci powyżej 3. roku życia, pełen fascynujących faktów o kosmosie, zaprezentowanych w przystępny i zabawny sposób. Dzięki przedstawieniu przygotowanemu przez PLAMA Gdański Archipelag Kultury, dzieci dowiedzą się, jak wygląda wszechświat, w jakiej galaktyce żyjemy, czy droga mleczna jest naprawdę z mleka, a także czy Pluton to planeta czy może znany pies z pewnej kreskówki, który wyruszył w kosmiczną podróż. "HOP W KOSMOS" to także połączenie wspaniałej muzyki, fascynujących historii oraz interaktywnych zabaw z widzami. Dzięki temu każdy maluch stanie się małym astronautą i jeszcze bardziej zgłębi tajniki kosmosu i planet.

Wydarzenie odbędzie się we środę, 4 października 2023 roku, w godzinach 11.00-14.00. Przedstawienie będzie wystawiane dwukrotnie (o godzinie 11.00 oraz 13.15) i potrwa 45 minut. Pomiędzy spektaklami, w godz. 11.45-12.45, odbędą zabawy interaktywne związane z kosmosem.

„Galeria Przymorze to nie tylko zakupy, ale też niezwykłe doświadczenia, które chcemy serwować naszym klientom. Aktywnie włączamy się w ciekawe projekty angażujące społeczność lokalną. Przykładem takiej inicjatywy jest współpraca z Gdańskim Archipelagiem Kultury i wydarzenie ‘HOP W KOSMOS’. W efekcie, w środę 4 października, teatr dla najmłodszych zagości w naszej galerii. Będzie to dobra okazja, aby zauroczyć najmłodszych wszechświatem, a także nauczyć ich ciekawych informacji o kosmosie poprzez interaktywne zabawy” mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Galerii Przymorze.

Udział w wydarzeniu „HOP W KOSMOS” jest bezpłatny.

Informacje o firmie:

Galeria Przymorze powstała w 2009 roku i jest zlokalizowana w sercu gdańskiej dzielnicy Przymorze przy ul. Obrońców Wybrzeża 1, obok najdłuższego w Europie Środkowej budynku mieszkalnego „Falowiec”. Ofertę handlową centrum tworzy 68 najemców, a głównymi z nich są: hipermarket E.Leclerc oraz sklepy C&A, CCC, Dealz, Decathlon, Deichmann, Hebe, Jysk, Pepco czy RTV EURO AGD. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Calypso.

 

Galeria Przymorze to harmonia miasta i natury. Wokół centrum znajdują się liczne tereny zielone, w tym blisko położony park. Przyroda okalająca budynek Galerii została także przeniesiona do środka – Zielona Ściana to aż 100 m2 pokrytych kilkudziesięcioma gatunkami roślin, oczyszczającymi powietrze.

 

Właścicielem Galerii Przymorze jest ImmoGdańsk sp z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska.

 

www.galeriaprzymorze.pl

 

 

O APSYS:

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Apsys zawsze był firmą z wizją i ambicjami, by realizować unikalne projekty, tworzyć miejsca ikoniczne, znaczące, na stałe wpisujące się w tkankę miejską. Począwszy od 2022 r. w swojej działalności spółka kieruje się hasłem “Razem, inne miasto jest możliwe”. Apsys chce jeszcze mocniej i odpowiedzialniej wykorzystywać potencjał miast, wpływać na ich przemiany uwzględniając potrzeby środowiskowe, pobudzać rozwój społeczny i ekonomiczny, a ponadto wspólnie, w oparciu o dialog z interesariuszami, tworzyć komfortowe otoczenie dla ludzi.

Celem strategicznym firmy jest zmiana miast na lepsze i tworzenie wyjątkowych miejsc, dzięki którym życie wszystkich staje się piękniejsze.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy wszystkie działania, niezależnie od wielkości i lokalizacji poszczególnych nieruchomości, są dopasowane do potrzeb klienta. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 19 obiektach handlowych zlokalizowanych w 15 największych miastach w kraju. Apsys prowadzi także inwestycję mieszkaniową - Solea Mieszkania przy Wyścigach na warszawskim Mokotowie.

 

O GAK:

Gdański Archipelag Kultury (GAK) to sieć 8 miejskich domów kultury oraz 2 zespołów twórczych, działających w 7 dzielnicach Gdańska. Chcemy i staramy się być przestrzeniami otwartymi na potrzeby mieszkanek i mieszkańców, tworzyć miejsca, w których bez względu na wiek, płeć, dysfunkcje, wyznanie, narodowość możesz rozwijać zainteresowania, nabywać kompetencji kulturowych, poznać sąsiadki i sąsiadów. Dajemy przestrzeń do działania i tworzenia formalnym i nieformalnym grupom mieszkańców.

O PLAMA GAK:

PLAMA GAK to dom kultury o bogatej historii, ulokowany w dzielnicy wieżowców i murali. Od 30 lat króluje tu zamiłowanie do sztuki, twórczości alternatywnej oraz edukacji artystycznej. W sezonie PLAMA prowadzi Teatr w Blokowisku – prezentujący spektakle dla dzieci, młodzieży i dorosłych, który od początku istnienia (2008) działa repertuarowo i jest otwarty na wydarzenia niezależne, artystów działających na pograniczu różnych form oraz inicjatywy zaangażowane społecznie. Plama organizuje też koncerty, wystawy, kino plenerowe, spotkania z podróżnikami, slamy poetyckie, lokalne imprezy plenerowe. Natomiast latem rusza w miasto organizując Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA, który od 25 lat stanowi przegląd europejskich i światowych widowisk plenerowych. Rokrocznie zapraszanych jest ok. 25 teatrów, które przyciągają ok. 40.000 widzów. FETA jest znaną w całej Polsce imprezą kulturalną, cenioną w międzynarodowym środowisku teatrów ulicznych. Klub prowadzi też pracownie zajęć artystycznych oraz chętnie wchodzi w partnerstwa i promuje młodych artystów.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »