Firma » Biznes

HP rozszerza kontrakt z Action SA

Umowa dystrybucyjna dla Action S.A. w ramach portfolio rozwiązań HP Enterprise, została rozszerzona o produkty HP Software oraz HP Technology Services. Dzięki temu Partnerzy Handlowi i Klienci Action mogą korzystać z oferty kompleksowych rozwiązań opartych na sprzęcie, oprogramowaniu i usługach HP.

- W ślad za wprowadzeniem w pierwszej połowie 2014 roku rozwiązań HP Networking oraz HP Storage do bezpośredniej dystrybucji, już po upływie kilku miesięcy mamy możliwość kolejnego poszerzenia naszej oferty. Jest to swego rodzaju potwierdzenie skuteczności i efektywności przyjętej strategii współdziałania z HP w ramach rozwoju tego obszaru biznesu – mówi Marek Jaszczuk, dyrektor Działu Enterprise w Action.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

-Rozszerzenie zakresu kontraktu dystrybutorskiego Action S.A. o oprogramowanie HP było związane z szybkim rozwojem spółki i jej bardzo silną pozycją rynkową. Co za tym idzie, liczymy, że współpraca przyniesie obu stronom bardzo dobre efekty biznesowe w rozpoczynającym się właśnie dla HP roku finansowym 2015 - mówi Jarosław Jędrzejowski, Channel Manager, HP Software.

-Dzięki umowie SCSP-D firma Action dołącza do dystrybutorów uprawnionych do sprzedaży Kontraktów Serwisowych HP.  Rozszerza to znacząco zakres potencjalnej współpracy Partner Handlowych HP – Dystrybutor poza standardowe usługi pogwarancyjne HP Care Pack. Kontrakty Serwisowe HP dostępne dla Resellerów Action są również szansą dla HP na dotarcie do grupy docelowej, do której bezpośrednio sam producent nie jest w stanie dotrzeć. To co nas łączy, to wspólne cele we wzrostach rynkowych oraz budowanie świadomości możliwości serwisowych HP u naszych Partnerów Handlowych. To również lepsze adresowanie potrzeb biznesowych naszych wspólnych klientów, a co za tym idzie szanse na kolejne wspólne projekty IT – mówi Dariusz Klukowski, HP EG Indirect Services Sales Manager.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Partnerów Handlowych oraz Producenta, dedykowaliśmy zespół codziennego wsparcia naszych Partnerów Handlowych do sprzedaży rozwiązań HP Software oraz HP Technology Services.

Postawiliśmy na edukację, szkoląc naszych Resellerów, co długofalowo pozwoli nam rozwinąć sprzedaż zarówno HP Software, jak i HP Technology Services na rynku SMB skupiając się  na małych i średnich projektach – mówi Agnieszka Tobera, Business Development Manager – HP Storage & Software.

Spółka Action wraz z HP planuje szereg promocji oraz organizację kolejnego cyklu spotkań edukacyjnych przeznaczonych dla sprzedawców, osób technicznych, oraz marketingowych współpracujących lub planujących współpracę z Kanałem Partnerskim HP Enterprise Group.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Action S.A.
http://www.action.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »