Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Jak przygotować skórę przed ślubem?

Jak przygotować skórę przed ślubem?
Zobacz więcej zdjęć »
Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu kobiety. Każda Panna Młoda chce czuć się wyjątkowo. Za tym idzie chęć wyglądania olśniewająco. Należy jednak pamiętać, że ubiór to nie wszystko. Nie należy zapomnieć o właściwym przygotowaniu ciała i skóry.

Odpowiednia kondycja skóry jest niezwykle ważna niezależnie od okazji i stanowi fundament dobrego wyglądu. Szczególnie podczas przygotowań do tego wyjątkowego dnia, powinno się zwrócić na nią szczególną uwagę. Na dobrze przygotowanej skórze znacznie lepiej wygląda makijaż, mniej trzeba go nałożyć, dzięki czemu widać nasze prawdziwe, piękne oblicze. Zdrowa cera sprawia, że twarz wydaję się młodsza i bardziej promienna. Co w takim razie zrobić, aby przed ślubem doprowadzić ją do odpowiedniej kondycji?

Wygląd skóry jest odzwierciedleniem tego co jemy, pijemy, jaki styl życia prowadzimy. Dlatego przed ślubem postaraj się ograniczyć produkty, które mogą powodować niespodziewane wypryski. Niezwykle ważne dla skóry jest picie wody. W ten sposób nawilżysz ją od środka, dzięki czemu zmniejszy się produkcja sebum, a skóra pozostanie dłużej matowa w dniu ślubu.

Należy również zrezygnować z opalania. Postaraj się unikać bezpośredniego kontaktu z mocnym słońcem. Zrezygnuj z opalania, jeżeli możesz unikaj słońca i noś kapelusz. Podrażniona nadmierną ekspozycją na słońce skóra może być zaczerwieniona i zacząć się złuszczać – to zdecydowanie utrudni wykonanie perfekcyjnego makijażu.

Przed ślubem warto przemyśleć wybranie się na profesjonalny zabieg kosmetyczny, który zadba o zewnętrzną kondycję skóry. Takie zabiegi są szybkim sposobem na ekspresowe odżywienie cery i przygotowanie jej do wykonanie pięknego i trwałego makijażu ślubnego. W ofercie Drzazga Clinic jest wiele usług, które pomogą skórze. Poniżej, przedstawiamy top 3 zabiegi upiększające cerę przed ślubem:

PROFACIAL MAX

PROFACIAL MAX jest zabiegiem gwarantującym głębokie oczyszczenie skóry na wielu płaszczyznach. Łączy 4 technologie – Peeling Wodny, Lifting jonowy, Multipolarną falę radiową oraz Ultradźwięki.

Po całym zabiegu skóra staje się wyraźnie oczyszczona, nawilżona i bardziej promienna, a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu.

INTRACEUTICALS

Intraceuticals to unikalny zabieg pielęgnujący skórę, gwarantujący natychmiastowy efekt liftingu, wypełnienia i poprawy rysów twarzy. Intraceuticals zapewnia doskonałe nawilżenie skóry na wszystkich jej poziomach, dzięki czemu cera zyskuje młodszy, zdrowy, promienny wygląd.

GENEO NEOBRIGHT

Geneo NeoBright polega na delikatnym złuszczaniu mechanicznym i chemicznym zewnętrznej warstwy naskórka, wchłanianiu silnie skoncentrowanych składników rewitalizujących. Geneo jest to zabieg, który daje natychmiastowy efekt odżywionej i promiennej skóry.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

k.zajkowska@agencjafaceit.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


szkolenie szkolenia dla sprzedawców
zdjęcie do szkolenia bezpieczeństwo dronowe infrastruktury wrażliwej dwudniowe szkolenie skierowane kadry zarządzającej oraz pracowników administracji

Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »