Technologie » Internet

Jego ego teraz także w telefonie

Jego ego teraz także w telefonie
Zobacz więcej zdjęć »
Piękne kobiety… zawsze w pobliżu. Szybkie samochody… na wyciągnięcie ręki. Wystartowała mobilna wersja serwisu jegoego.pl

Jegoego.pl to pierwszy serwis w polskim Internecie, skierowany do panów w przedziale wiekowym 18-35, który prezentuje wysmakowane zdjęcia glamour. Obok sesji foto zawiera też inne treści, które mogą zainteresować współczesnego mężczyznę, ceniącego dobry styl, piękne kobiety, nowoczesne gadżety i szybkie samochody. Od marca witryna dostępna jest przez telefon komórkowy, można więc korzystać z jej zawartości w każdym miejscu i o każdej porze (m.jegoego.pl).

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Do potrzeb urządzeń przenośnych przystosowaliśmy dwa nasze serwisy dedykowane panom. Mobilne strony Jegoego i Facet to, jak dotąd, jedyne witryny tematyczne dla mężczyzn dostępne za pośrednictwem telefonów komórkowych i innych urządzeń przenośnych - mówi Paweł Janecki z Wirtualnej Polski, odpowiedzialny za rozwój serwisów na telefony komórkowe.

Serwis w wariancie mobile, dostępny pod adresem m.jegoego.pl, jest doskonałym uzupełnieniem swojej wersji pecetowej. Przedstawia to, co użytkowników interesuje najbardziej - bogate galerie zdjęć oraz krótkie artykuły tematyczne. Najbardziej olśniewające gwiazdy Hollywood, najpiękniejsze kobiety świata, nowoczesne i superszybkie auta, designerskie gadżety - wszystko, podobnie jak na stronach WWW, skupione wokół kategorii tematycznych takich jak: „gwiazdy", „strefa intymna", „speed", „z klasą i kasą".

Wersja Jegoego dedykowana na telefony, poszerza portfolio mobilnych serwisów lifestylowych Wirtualnej Polski. Do tej pory wśród nich znalazły się też witryny Kobieta (m.kobieta.wp.pl), Facet (m.facet.wp.pl), Nocoty (m.nocoty.pl), Niewiarygodne (m.niewiarygodne.pl) i Erotyka (m.erotyka.wp.pl).

Informacje dodatkowe:

Twórcy Jegoego.pl postawili na wysokiej klasy rozrywkę, wysmakowaną soft erotykę, pojedynki gwiazd, rankingi. Serwis jest tym samym bardzo lekki w odbiorze. Dział „gwiazdy" został w całości poświęcony najpiękniejszym, a przy tym najbardziej znanym kobietom świata. „strefa intymna" to materiały o charakterze erotycznym: sesje zdjęciowe, artykuły - wszystko wysokiej klasy i w dobrym stylu. „Speed" przybliża użytkownikom najszybsze, najmocniejsze i najdroższe auta. „Z klasa i kasą" to prezentacja tego, co designerskie i z najwyższej półki: mebli, biżuterii, luksusowych gadżetów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »