Firma » Biznes

Jotkel potrójnie innowacyjny

Jotkel potrójnie innowacyjny
Zobacz więcej zdjęć »
Trzy potwierdzenia swej innowacyjności zyskał ostatnio krotoszyński Jotkel. Dwie z nich to nagrody w konkursie Krajowi Liderzy Innowacji (kategorie Innowacyjna Firma i Innowacyjna Usługa), trzecie to wiele wysokich lokat w różnych kategoriach konkursu Kamertony Innowacyjności.

Kamertony to ranking bardzo prestiżowy, patronują mu między innymi Lewiatan, Rzeczpospolita, Manager Magazine czy BRE Bank. Wysokie miejsca zajęte przez krotoszyńską firmę w poszczególnych kategoriach pokazują, że Jotkel to krajowa czołówka, nie tylko wśród producentów wyrobów z metalu czy dostawców usług kooperacyjnych, ale generalnie w Kraju, wśród przedsiębiorstw średniej wielkości.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Oto lokaty Jotkela w poszczególnych kategoriach:

  • 8 miejsce w Polsce w rankingu innowacyjna firma (średnie przedsiebiorstwa)
  • 2 miejsce w Polsce w kategorii innowacyjność procesowa na 331 firm 15 miejsce w Polsce w kategorii innowacje produktowe na 285 firm
  • 46 miejsce w Polsce w kategorii innowacyjność marketingowa na 211 firm
  • 30 miejsce w Polsce w kategorii innowacje organizacyjne WNA 255 firm.

Równie dobry i zaszczytny wynik osiągnęła krotoszyńska firma w konkursie Krajowi Liderzy Innowacji. Tu Jotkel potwierdził swą wysoką pozycję wśród firm z Wielkopolski. Jotkel zdobył tytuł najbardziej innowacyjne firmy pośród przedsiębiorstw średnich oraz dostawcy najbardziej innowacyjnych usług w tej samej kategorii.

Owe wyróżnienia to nie tylko kolejne ozdoba ścian w firmie. Innowacyjność bowiem to jedno z najważniejszych kryteriów przyznawania dotacji unijnych w latach 2007-2013. Konkurs promował przedsięwzięcia oraz inicjatywy, w których istotnym elementem jest charakter innowacyjny projektu, ochrona własności intelektualnej, ochrona środowiska, wykorzystanie odnawialnych źródeł energii.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Jotkel Krotoszyn
http://jotkel.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »