Rozrywka i wypoczynek » Sport

Klasyki Mistrzostw Świata FIFA.

Klasyki Mistrzostw Świata FIFA.
Zobacz więcej zdjęć »
Przez lata zapisy najlepszych meczów Mistrzostw Świata trzymane były w zamknięciu, gdzie leżąc na półkach gromadziły kurz, a pamięć o tych wspaniałych pojedynkach z biegiem czasu zanikała.

Mistrzostwa Świata FIFA są organizowane od 1930 roku, więc wyobraźmy sobie ile materiałów musi znajdować się w archiwach. Jednym z meczy, które zostaną przypomniane, będzie pojedynek Angli z Meksykiem z 1986 roku, kiedy to Maradona w pięknym stylu rozgromił reprezentację z Wysp. Na tym samym Mundialu drużyna Urugwaju grała wprost wyśmienicie. Czy uda im się po czterech latach zwyciężyć z gospodarzami turnieju z 1990 roku - Włochami? A jak w czasie półfinałów reprezentacja Włoch poradziła sobie z zespołem z Argentyny?

Scenariusz zdawał się być oczywisty. Włosi muszą pojawić się w finale Italy'90. Jednakże Maradona, Caniggia i spółka mieli inny plan, który udało im się doprowadzić do skutku.

W 1994 roku, w czasie Mistrzostw Świata w USA, rozegrał się dramatyczny i pełen napięcia finał pomiędzy Brazylią i Włochami. O wyniku zadecydowały w rezultacie rzuty karne.

Walka o Puchar Świata, niezmiennie od lat, dostarcza kibicom ogromnych emocji, warto przypomnieć sobie klasyki z tych zawodów.

Zapraszamy 22 do 30 listopada, o godz. 20:00.

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia - to musi być ESPN Classic!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »