Dom » Budownictwo

Kompleksowy system do renowacji okładzin ceramicznych i kamiennych

Kompleksowy system do renowacji okładzin ceramicznych  i kamiennych
Zobacz więcej zdjęć »
Allpro – producent chemii budowlanej – wprowadził na rynek kompletny system do renowacji okładzin ceramicznych i kamiennych.

W skład systemu wchodzą produkty obejmujące płyny do mycia oraz impregnaty. Pozwalają one odnowić i zabezpieczyć powierzchnie betonowe, piaskowiec, klinkier, kostkę brukową, chłonne płytki ceramiczne i klinkierowe.

Do przygotowania powierzchni przed impregnacją przeznaczone są płyny czyszczące. Renowal PA –200 sprawdzi się jako preparat do usuwania zapraw i klejów z powierzchni płytek oraz czyszczenia zabrudzonych fug cementowych, dyspersyjnych i żywicznych. Pomoże także wyczyścić fugi w łazienkach i kuchniach. W przypadku powierzchni kamiennych (granit i piaskowiec) oraz bruku i betonu użyteczny będzie natomiast Renowal PA-200GT.

Do zaimpregnowania wyczyszczonych powierzchni posłużą preparaty Gardal. Podłoża z piaskowca - zarówno na elewacjach, ogrodzeniach jak i ciągach pieszych – zabezpieczy Gardal 50N. Gardal 75N to z kolei impregnat polimerowy do kostki brukowej, który może być również wykorzystywany na podłożach betonowych (wylewki), gazobetonie, niepolerowanym granicie, piaskowcu i klinkierze. Do betonu przeznaczony jest impregnat polimerowy Gardal 200N. Produkt ten jest koncentratem i może służyć do impregnacji zarówno powierzchni bardzo chłonnych (piaskowiec) jak i mniej chłonnych (klinkier) – po uprzednim rozcieńczeniu.


Impregnaty Gardal mają zdolność do wnikania w strukturę materiału, dając efekt „mokrego podłoża” oraz polepszając jego odporność na ścieranie i pylenie. Tworzą one mikropowłokę odporną na działanie wody, słabych kwasów, zasad i soli oraz promieniowanie UV. W zabezpieczoną powierzchnię nie wnikają również plamy z oleju (np. silnikowego) oraz kawy i wina.

Wszystkie preparaty Renowal i Gardal uzyskały atesty Państwowego Zakładu Higieny.

 

Więcej informacji o firmie

Allpro Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i dystrybucją chemii budowlanej. Dysponuje kompleksowymi rozwiązaniami dla wybranych zastosowań wewnątrz i na zewnątrz budynków. Produkty Allpro to m.in. różnorakie grunty budowlane, impregnaty, szpachle wyrównujące do ścian i sufitów, a także środki czyszczące oraz zabezpieczające do łazienek i kuchni. Allpro ściśle współpracuje z firmą Excellent SA – producentem i dystrybutorem elementów wyposażenia wnętrz, szkła budowlanego i dekoracyjnego, chemii budowlanej oraz stolarki drewnianej. Więcej informacji o firmie Allpro można znaleźć na stronie: http://www.allpro.com.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »