Kultura, sztuka » Muzyka

Koncert Roisin Murphy przeniesiony

Koncert Roisin Murphy przeniesiony
Zobacz więcej zdjęć »
W związku z licznymi prośbami fanów Roisin Murphy, którym nie udało się kupić biletu na jej warszawski występ, organizator koncertu oraz menedżment artystki podjęli decyzję o przeniesieniu koncertu do większej sali.

Koncert Roisin Muprhy odbędzie się więc nie w klubie Stodoła, jak wstępnie planowano, ale w Arenie Ursynów. Termin występu nie uległ zmianie - artystka zaśpiewa w Warszawie 12 listopada, o godzinie 20 (wstęp od 18.).

Organizator koncertu jednocześnie informuje, że w związku z powyższym do sprzedaży trafiła dodatkowa pula biletów na miejsca stojące oraz miejsca siedzące w sektorze VIP. Sprzedaż ruszy od 17 października.

Ceny biletów: 130 zł miejsca stojące, 170 zł miejsca siedzące.

Sprzedaż biletów w Warszawie: Bileterie EMPiK, Shortcut Traffic-Club, Kasy Teatralne CH Galeria Mokotów, Ch Reduta, CH Wola Park oraz w sieć sklepów Media Markt i Saturn.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »