Kultura, sztuka » Muzyka

Koncerty z okazji 25. rocznicy legendarnej płyty Marillion

Koncerty z okazji 25. rocznicy legendarnej płyty Marillion
Zobacz więcej zdjęć »
W lutym 2009 na trzy wyjątkowe koncerty do Polski przyjedzie zespół stworzony przez Micka Pointera, perkusista znany z Marillion i Areny. Wyjątkowość występów będzie polegać na tym, że muzycy zaprezentują w och trakcie cały materiał z legendarnego albumu Marillion "Script For A Jester's Tear".

Zespół w składzie: Mick Pointer (eks-Marillion), Nick Barrett (Pendragon), Mike Varty (Credo), Ian Salmon (Arena) i Brian Cummings (Carpet Crawlers), zagra w naszym kraju trzy koncerty w ramach mini-trasy "Script For A Jester's Tour", zorganizowanej z okazji 25-lecia premiery słynnego, debiutanckiego albumu Marillion.


Oto daty i miejsca występów:

03.02.2009, Bielsko-Biała, Klub Pomarańcza
04.02.2009, Kraków, Klub Studio
05.02.2009, Warszawa, Progresja

Z okazji rocznicy Mick Pointer, który współtworzył Marillion w jego początkach, zgromadził wokół swojej osoby znanych muzyków z kręgu rocka progresywnego na wyjątkową trasę. Setlistę wypełnią przede wszystkim utwory z albumu "Script For A Jester's Tear".Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »