Firma » Finanse

Kredyt dla Firm Bez zaświadczeń z ZUS i US

Kredyt dla Firm Bez zaświadczeń z ZUS i US
Zobacz więcej zdjęć »
Jeżeli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i potrzebujesz szybko gotówki na dowolny cel to „Biznes Pożyczka” sprosta Twoim wymaganiom. Szybko i bez tych kłopotliwych zaświadczeń z ZUS i US, omijając instytucje, które większość odwiedza w razie wyższej konieczności.

Zobaczcie, co potrafi przygotowana oferta kredytowa dla MŚP! Wysoka kwota pożyczki, nawet do 300 000 zł powinna zadowolić każdego przedsiębiorcę, który planuje rozbudowę lub modernizację firmy a w przypadku innych celów, których nie trzeba określać w umowie kredytowej, wysoka kwota z oferty: kredyty dla firm bez poręczycieli i zabezpieczeń majątkowych umożliwi zrealizowanie każdego planu.

- Minimum formalności, które trzeba spełnić by otrzymać kredyt, zostało możliwie najbardziej uproszczone, by cennego czasu nie zabierać przedsiębiorcy i nie ganiać go po najróżniejszych urzędach i instytucjach za przeróżnymi zaświadczeniami. W przypadku tej oferty jest to zbędne.

- Do uzyskania kredytu wystarczą dokumenty rejestracyjne oraz dochodowe firmy, który każdy przedsiębiorca trzyma na zapleczu w księgowości lub w biurze rachunkowym.

- By znacznie przyśpieszyć proces zawiązany z uruchomieniem kredytu, przygotowaliśmy internetową możliwość składania zamówień o kredyt dla firm bez zaświadczeń z ZUS i US a współpracujący Bank przygotuje specjalną ofertę kredytową w kilka minut. Cenimy Państwa drogocenny czas. Osoby zainteresowane tą propozycją kredytową zapraszamy do składania zamówień pod adresem - kredyt dla firm bez zaświadczeń.

- Korzyści dla kredytobiorców to między innymi długi okres kredytowania, który wynosić może nawet 96 miesięcy, koszty pożyczki można wpisać w koszty prowadzonej działalności gospodarczej, po kilku minutach od złożenia wniosku otrzymujesz indywidualną ofertę, dzięki atrakcyjnemu ubezpieczeniu, można własne zdrowie i życie oraz spłatę pożyczki zabezpieczyć.

- Dla wybranych grup zawodowych: Stomatologów, Weterynarzy, Architektów, Notariuszy, Radców Prawnych, Adwokatów oraz Biegłych rewidentów prowadzących działalność gospodarczą od 12 miesięcy, została przygotowana specjalna oferta - na oświadczenie.

Bez dokumentów finansowych! Bez zaświadczeń z ZUS i US!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/

Komentarze (3)

 • avatar
  kosmopolitka1 2012-05-30 17:23:07

  Nie ufałabym takim ogłoszeniom.

 • avatar
  aldona512 2012-05-29 17:51:24

  Musi być wysoko oprocentowany

 • avatar
  Multi Money 2011-08-27 21:23:42

  Kredyt dla osób prowadzących działalność gospodarczą od 1 dnia założenia. Kwota do 120 000 pln (najmniej formalności do 70 000 pln). Bez zaświadczeń z ZUS i US. Minimum formalności (tylko wniosek, dokumenty rejestrowe i podstawowe dok. finansowe). Zamiast zabezpieczenia materialnego - zabezpieczenie w postaci poręczycieli (nie muszą wykazywać dochodów). Od złożenia dokumentów do wypłaty gotówki ok. 10 dni.
  KONTAKT : 501 557 275


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 2 dni:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »