Firma » Finanse

Kredyty w rodzinie na swoim utrzymują wzrost sprzedaży

Kredyty w rodzinie na swoim utrzymują wzrost sprzedaży
Zobacz więcej zdjęć »
Klienci poszukujący kredytu hipotecznego, oraz młode małżeństwa zainteresowane dopłatami do zakupu mieszkania, w pierwszej kolejności zwracają uwagę na warunki oraz koszty kredytu, porównując je z konkurencyjnymi ofertami.

Pierwsze półrocze roku, nie wywołało rewolucji wśród rodzin rozglądających się za korzystnym kredytem mieszkaniowym z rządowego programu "Rodzina na swoim". Niemniej jednak zainteresowanie dopłatami, utrzymuje się na wysokim poziomie i prognozowany szczyt wypłat na ten cel, realizowanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK), a wypłacanych z rządowego Funduszu Dopłat, osiągnie jesienią.

Kredyt "Rodzina na swoim" - Który bank najtańszy?

Mimo dużej liczby składanych wniosków do różnych banków, dokonywanych porównań w kalkulatorach kredytowych oraz u doradców finansowych, zdecydowanie nieodzowny prym wiedzie PKO BP. Przygotowana przez ten bank atrakcyjna oferta kredyty mieszkaniowe", który dopasowywany jest indywidualnie, pod potrzeby i oczekiwań klienta, oraz czysta przyjemność podczas wizyty w jednym z licznych oddziałów PKO BP, na którą można umówić się przez Internet, budzi zaufanie klientów.

- Równie dużo klientów zainteresowanych kredytem hipotecznym posiada ING Bank Śląski. Zawdzięcza to oryginalnej ofercie, z możliwością dojazdu do klienta, obniżenia marży, braku prowizji za udzielenie kredytu hipotecznego oraz co szczególnie cenią sobie konsumenci - pomoc w wypełnieniu wszystkich niezbędnych wniosków, deklaracji (PCC-3) oraz innych dokumentów. Pod koniec 2010 roku, w plebiscycie Bankiera, na najlepszy kredyt hipoteczny ING Bank Śląski zajął 1 miejsce!

Ten kredyt hipoteczny, idealnie dopasuje się do Twojego życia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Vincent V. Severski w Empik Bonarka, 21 maja, godz. 20:00
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »