Gospodarka » Żywność

Kupiec na medal!

Kupiec na medal!
Zobacz więcej zdjęć »
Wyróżnienie „Produkt na medal” dla owsianki truskawkowej z linii „Coś na ząb” oraz dla Ryżu Pełnoziarnistego Parboiled Naturalnego.

Firma Kupiec, jeden z największych w Polsce producentów zdrowej żywności, otrzymała właśnie nagrodę dla dwóch produktów znajdujących się w jej portfolio. Tytuł „Produkt na medal" otrzymała owsianka z serii „Coś na ząb" o smaku truskawkowym oraz Ryż Pełnoziarnisty Parboiled Naturalny.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguPlebiscyt „Produkt na medal" organizowany przez redakcję dwutygodnika „Pani Domu" ma za zadanie ułatwić konsumentom wybór najlepszych produktów spożywczych na rynku.

W konkursie udział wzięło 248 artykułów, spośród których wybrano 54 zwycięskie produkty. Oceniano przede wszystkim smak, zapach, ale także etykietę i opakowanie.

W jury konkursu zasiedli: Robert Sowa (mistrz kulinarny), Ewa Wachowicz (producentka i gospodyni programów kulinarnych), dr Agnieszka Jarosz (ekspert z Instytutu Żywności i Żywienia), Urszula Zubczyńska (redaktor naczelna Pani Domu), Robert Grotkowski (szef działu kulinarnego Pani Domu) oraz Teresa Pękalska (czytelniczka magazynu).

Zwycięskie produkty łączą w sobie wszystkie najważniejsze cechy, jakie powinien posiadać produkt spożywczy - są smaczne, zdrowe a przy tym elegancko podane. Owsianka truskawkowa z linii „Coś na ząb" jest także szybka w przygotowaniu - wystarczy zalać ją gorącą wodą, zaczekać 3 minuty i można cieszyć się jej doskonałym smakiem. Ryż Pełnoziarnisty Parboiled Naturalny charakteryzuje się natomiast nieprzetworzonymi ziarnami najwyższej jakości, dzięki czemu stanowi cenne źródło magnezu i fosforu. Jego delikatny, jasnobrązowy kolor jest wynikiem obecności kilku warstw otrąb, które okalają każde ziarno. Ryż Pełnoziarnisty Parboiled Naturalny firmy Kupiec wyróżnia się także niezwykle krótkim czasem gotowania - wystarczy jedynie 10 minut by ziarna stały się miękkie
i idealne do podania.

Uroczysta gala, na której zwycięzcy otrzymali nagrody odbyła się 7 lutego w Warszawie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

milkas

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »