Dom » Architektura

Lena Lighting i Acustio na gali Red Dot Design Award 2023

Lena Lighting i Acustio na gali Red Dot Design Award 2023
Zobacz więcej zdjęć »
Tegoroczna edycja Red Dot Design Award stała się dla Lena Lighting i Acustio kolejną okazją do celebracji. Colline x Terrano – lampa akustyczna stworzona wspólnie przez marki – otrzymała prestiżowe wyróżnienie Red Dot Lighting Design Award. 19 czerwca w Essen odbyła się oficjalna gala dla zwycięzców

Red Dot Design Award to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród w świecie designu. Rokrocznie komisja, w której skład wchodzą czołowi projektanci i architekci, wybiera produkty użytku codziennego, wyróżniające się innowacyjnością, zarówno w zakresie funkcjonalności, jak i wyglądu. W tym roku Lena Lighting już po raz drugi otrzymała wyróżnienie - za lampę akustyczną Colline x Terrano, stworzoną we współpracy z producentem paneli dźwiękochłonnych - Acustio. W ubiegłorocznej edycji wydarzenia jury doceniło natomiast lampę Sizzano oraz urządzenie dezynfekujące powietrze UV-C Sterilon Flow. Dla warszawskiej marki to również kolejna nagroda w konkursie. W 2020 roku najwyższym wyróżnieniem Best of the Best nagrodzono Silentum, zaś w 2022 panele Colline, które stały się głównym elementem nowego projektu z Lena Lighting.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

- Kolejna statuetka Red Dot to dla nas ogromna radość i wielkie wyróżnienie. Niezmiernie cieszy, że produkty, które oferujemy klientom z całego świata, są doceniane w tak prestiżowych konkursach. – mówi Marzena Lesińska, Pełnomocnik Zarządu ds. Marketingu Lena Lighting. Lampa akustyczna Colline x Terrano wyróżnia się nie tylko unikalnym designem, inspirowanym naturą i sztuką współczesną, ale również niezwykłym połączeniem wysoce energooszczędnego oświetlenia z dźwiękochłonnością. Produkt ten tworzyliśmy wraz z Acustio z myślą o komforcie i prywatności, sprzyjających relaksowi i efektywnej pracy. Bez stosownych warunków nie jesteśmy bowiem w stanie w pełni koncentrować się na swoich zadaniach czy odpocząć. – podsumowuje.

- Dla Acustio to już trzeci Red Dot, który dowodzi, że tworzone przez nas produkty wyróżniają się innowacyjnością oraz kreatywnością. Zależy nam, aby wszystkie nasze rozwiązania cechowały się najwyższą jakością akustyczną i nienagannym designem. – wyjaśnia Mateusz Gaczkowski, projektant i CEO Acustio. – Tegoroczny Red Dot ugruntowuje nas w przekonaniu, że multifunkcyjne rozwiązania są dziś produktami bardzo pożądanymi i w tym kierunku także chcemy się dalej rozwijać. – dodaje Aleksandra Mętlewicz, współtwórczyni Colline x Terrano.

Podczas Red Dot Design Award 2023 odbyło się wręczanie statuetek. Uroczystą galę zwieńczyło wspólne zwiedzanie Red Dot Design Museum, gdzie goście mogli obejrzeć docenione produkty.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lena Lighting
http://lenalighting.pl/?gclid=EAIaIQobChMI1JO32_z59gIV3QCiAx1EawGfEAAYASAAEgL8ufD_BwE

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »