Dom » Budownictwo

Makroterm laureatem Złotego Instalatora 2010

Makroterm laureatem Złotego Instalatora 2010
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Makroterm została uhonorowana nagrodą Złotego Instalatora za wprowadzenie na rynek Integratora, który umożliwia inteligentne zarządzanie energią. Makroterm jest pionierem na rynku odnawialnych energii dla domu.

Swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych, którym zależy na ekonomicznym i nizawodnym systemie ogrzewania

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Złoty Instalator jest prestiżową nagrodą przyznawaną przez miesięcznik „Polski instalator" oraz Polską Korporacje Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji, którą otrzymują najlepsze firmy w branży instalacyjnej. W konkursie nagradzane są produkty o wysokich walorach technicznych, użytkowych i estetycznych, a także ekologiczne, nowoczesne  i niezawodne w działaniu.

„Nasza firma od wielu lat prowadzi działalność badawczą ukierunkowaną na poszukiwanie najlepszych rozwiązań technologicznych. To dzięki niej udało nam się zaprojektować oraz opatentować Integrator. Cieszymy się, że nasz produkt został doceniony przez Kapitułę konkursu." - mówi Agnieszka Golik, Kierownik Marketingu firmy Makroterm.

Integrator to nowatorski system zarządzania energią, który zapewnia poważne oszczędności w zakresie ogrzewania domu i podgrzewania wody użytkowej. Dzięki niemu energia płynąca z różnych źródeł ciepła nie marnuje się, ale jest optymalnie wykorzystywana. Integrator to urządzenie dedykowane dla systemu Zintegrowanego ogrzewania - optymalizuje działanie kolektorów, kominka oraz kotła gazowego, ponadto ogranicza awaryjność układu grzewczego i ułatwia jego instalacje.

To już drugi raz, gdy firma otrzymała tytuł Złotego Instalatora. Poprzednim razem, w 2002 roku, statuetką nagrodzony został Zintegrowany System Ogrzewania.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katal

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »