Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Mikołajki w Kupcu Poznańskim

Mikołajki w Kupcu Poznańskim
Zobacz więcej zdjęć »
Z niecierpliwością 6 grudnia wyczekują najmłodsi, którzy tego dnia mogą liczyć na drobne słodkości i upominki. Już jutro do Kupca Poznańskiego zawita Święty Mikołaj z workiem prezentów i łakoci dla tych mniejszych, a także większych dzieci.

Zabawa rozpocznie się o godzinie 12 i potrwa do 17. W tym czasie goście będą mogli wysłuchać świątecznych koncertów w wykonaniu BEEZEE oraz Kuźni Talentów NEW VOICE. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami! Dzieci ucieszą się na wieść o nagrodach - do wygrania będą powiem gry, puzzle, plecaki i cała masa zabawek. Dorośli będą mieli okazję zdobycia zestawów kosmetyków marek Inglot oraz Oriflame. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Mikołajki w Kupcu Poznańskim to także doskonała okazja do zrobienia gwiazdkowych zakupów. Czasu do Świąt coraz mniej, stąd warto już teraz zadbać o upominki dla najbliższych.

 

Dalszy ciąg zabawy będzie miał miejsce w następną sobotę 13 grudnia. Scenariusz przewiduje wiele atrakcji, w tym koncert samej Kasi Wilk!

Na imprezę zapraszamy do Poznania, Centrum Handlowo-Biurowe Kupiec Poznański, pl. Wiosny Ludów 2.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »