Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Nails & Style - paznokciowe szaleństwo 2009

Nails & Style - paznokciowe szaleństwo 2009
Zobacz więcej zdjęć »
Międzynarodowe Mistrzostwa Zdobienia Paznokci „International Nail Art Championship 2009” ponownie zawitają do Warszawy!

W rywalizacji z najlepszymi stylistami paznokci z Polski, laureatami konkursu Nail Art Poland 2009, zmierzą się wybitni specjaliści z Rosji, Litwy, Ukrainy i Łotwy, a tematem pobudzającym ich wyobraźnię będzie SAFARI. Konkurs będzie ozdobą i atrakcją jednego z najważniejszych wydarzeń branży kosmetycznej w Polsce:

 VIII Międzynarodowego Kongresu i Targów Pielęgnacji Paznokci Nails & Style 2009

 Doroczna impreza odbędzie się w niedzielę, 6 grudnia 2009 roku w warszawskim Hotelu Sofitel Victoria. W części targowej zaprezentują się producenci i dystrybutorzy kosmetyków oraz akcesoriów do pielęgnacji, przedłużania i zdobienia paznokci. Przedstawiciele salonów kosmetycznych będą mogli dokonać zakupów w promocyjnych cenach i poznać hity nadchodzącego sezonu sylwestrowo-karnawałowego. W czasie Kongresu i Targów zaprezentowane zostaną najnowsze trendy i techniki w manicure. Producenci pokażą najciekawsze kosmetyki, atrakcyjne zestawy do pielęgnacji paznokci oraz innowacyjne akcesoria dla salonów kosmetycznych.

W przeddzień targów odbędzie się cykl zamkniętych konferencji dla profesjonalistów z całej Polski.
W sobotę, 5 grudnia 2009 r., profesjonaliści i kosmetolodzy z Polski i zagranicy poprowadzą warsztaty na temat technik manicure i pedicure oraz naukowych osiągnięć w dziedzinie pielęgnacji dłoni.

Organizatorem oraz patronem prasowym imprezy jest czasopismo „Paznokcie”. „Obecność na VIII Międzynarodowym Kongresie i Targach Pielęgnacji Paznokci to świetna okazja, aby przedstawić stylistom z całej Polski ofertę swojej firmy – zapewnia redaktor naczelna czasopisma „Paznokcie”, pani Ewa Woś-Wasilewska. - Przede wszystkim jednak to szansa na nawiązanie nowych kontaktów handlowych, co potwierdza się podczas każdej edycji naszej imprezy”.

Kinga Niżewska

KAMODUS PR

kom: (0) 601 143 403;

e-mail: k.nizewska@kamodus.pl

 

Agnieszka Nowakowska

Kom: (0) 517 026 185

a.nowakowska@kamodus.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »