Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Nauka i zabawa o smaku owoców

Nauka i zabawa o smaku owoców
Zobacz więcej zdjęć »
Poznawanie świata oraz nauka czytania i liczenia mogą być dla dzieci fascynującą przygodą, jeżeli nadamy im formę zabawy. Aktywności te staną się jeszcze bardziej atrakcyjne, kiedy towarzyszyć im będzie smak owocowych żelków o walorach edukacyjnych - Haribo Jelly World i Bärenschule Misiowe ABC.

Zabawa daje dzieciom wiele radości i przyjemności, jest również jedną z najskuteczniejszych metod zdobywania wiedzy o otaczającym je świecie. Właśnie dlatego, firma Haribo tworząc swoje produkty stara się, by poza walorami smakowymi posiadały one również walory edukacyjne, które pozwolą najmłodszym w atrakcyjny sposób uczyć się podczas smakowitej zabawy.

Jelly World - Owocowa kraina Misia Haribo
Spragniony wiedzy Miś Haribo zaprasza wszystkie dzieci do owocowej krainy, w której nie sposób się nudzić. W jednym opakowaniu Haribo Jelly World zawarto żelki w 16 niesamowitych kształtach, m.in. samochodu, samolotu, statku oraz zwierząt, takich jak kot, słoń czy miś. Dzięki tak dużej różnorodności form, dzieci mogą tworzyć własny żelkowy świat, jednocześnie ucząc się nazw jego elementów. Wielość barw, uzyskanych dzięki zastosowaniu wyłącznie naturalnych barwników i aromatów pozwala najmłodszym doskonalić umiejętność rozpoznawania kolorów i łączyć je z odpowiadającymi im smakami moreli, pomarańczy wiśni, jabłka, truskawki i maliny.

Żelkowe ABC-adło
Nauka alfabetu i rozwiązywania prostych działań matematycznych może być smakowitą zabawą, jeżeli jako materiały pomocnicze wykorzystamy Haribo Bärenschule – Misiowe ABC. Żelkom o smaku, pomarańczy, truskawki, maliny i cytryny nadano bowiem kształt literek, cyferek oraz znaków matematycznych. Ułożenie z liter własnego imienia lub prawidłowe obliczenie swojego wieku może być premiowane owocową nagrodą za poczynione postępy.
 
Dostępność produktów:

Haribo Jelly World: opakowanie 200 g kosztuje około 5,98 zł brutt / szt.
Haribo Bärenschule – Misiowe ABC: opakowanie 200 g kosztuje około 5,98 zł brutto/ szt.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »