Technologie » Komputery

nazwa.pl i Lenovo rozpoczynają współpracę!

nazwa.pl i Lenovo rozpoczynają współpracę!
Zobacz więcej zdjęć »
Firma NetArt, właściciel serwisu nazwa.pl, rozpoczyna współpracę z Lenovo – producentem laptopów i netbook'ów. Od dziś każde przedsiębiorstwo kupujące laptop Lenovo ThinkPad Edge może zaoszczędzić nawet 700zł wybierając pakiet usług w nazwa.pl.

Dziś rozpoczęła się wspólna kampania firmy NetArt, właściciela serwisu nazwa.pl, oraz Lenovo.

W ramach specjalnej promocji wszystkie firmy kupujące laptop Lenovo ThinkPad Edge otrzymają kupon promocyjny, który pozwoli na korzystanie z dowolnie wybranej domeny oferowanej w NetArt, serwera z serii Active (25 GB powierzchni dyskowej oraz 5000 GB transferu) oraz Strony WWW za 0 zł przez pierwszy roczny okres abonamentowy. Pakiet zawiera również darmowe wdrożenie Strony WWW, wsparcie techniczne i kompleksową obsługę Klienta. Promocja przygotowana przez obie firmy pozwala na założenie i funkcjonowanie firmowej strony WWW bez ponoszenia żadnych kosztów. Każdy kupon posiada indywidualny kod i jest ważny do 31 grudnia 2010r.

„Rozpoczęcie współpracy z firmą Lenovo to kolejny krok NetArt w kierunku małych i średnich przedsiębiorstw, które nie posiadają jeszcze strony WWW, bądź nie są zadowolone z dotychczasowych usług. Dzięki wspólnej promocji każdy nabywca laptopa z serii ThinkPad Edge może rozpocząć aktywną działalność swojej firmy w Internecie lub poszerzyć dotychczasowe działania z zakresu promocji w Sieci" - komentuje Alicja Marciniak, Kierownik Sekcji Marketingu w NetArt. I dodaje „Internet pozwala na łatwiejszą, szybszą i sprawniejszą komunikację. Każde, nawet najmniejsze polskie przedsiębiorstwo, może usprawnić swój kontakt z klientami oraz kontrahentami za pomocą prostych narzędzi. Strona WWW w połączeniu z nowoczesnym laptopem ThinkPad Edge firmy Lenovo to duża szansa na efektywne wykorzystanie możliwości promocji w Sieć".

Tomasz Byskosz, marketing manager w Lenovo Polska komentuje współpracę pomiędzy firmami następująco: „Połączenie komputera dla biznesu Lenovo ze specjalną promocją w NetArt to unikalne rozwiązanie, które mam nadzieję zachęci klientów do zakupu naszego najnowszego laptopa i do efektywnego wykorzystania darmowych usług NetArt w działaniach promocyjnych firm w Sieci".

Promocja NetArt, organizowana we współpracy z Lenovo, to nie pierwsza tego typu akcja, zachęcająca małe przedsiębiorstwa do założenia firmowej strony WWW. W tamtym roku serwis nazwa.pl prowadził podobną akcję wraz z liderem bankowości internetowej mBank. Wart podkreślenia jest fakt, iż wszystkie usługi zamówione w specjalnej promocji są w pełni funkcjonalne. Klient nie jest także zobligowany do ich przedłużenia. Akcja nazwa.pl i Lenovo potrwa do końca października tego roku.

Po więcej informacji zapraszamy na Blog NetArt:

http://blog.netart.pl/2010/09/13/rozpoczynamy-wspolprace-z-lenovo/

Informacje o firmie NetArt:

NetArt istnieje od 1997 roku zapewniając kompleksową obsługę Klientów w zakresie rejestracji oraz pośrednictwa sprzedaży domen internetowych. Świadczy także usługi hostingu oraz tworzenia Stron WWW. Liczba 500 tys. obsługiwanych domen daje firmie NetArt niekwestionowaną pozycję lidera polskiego rynku rejestracji domen i usług hostingowych. Przekłada się to na około 30% udział w rynku komercyjnych usług internetowych w Polsce i ponad 300 tys. obsługiwanych Klientów.

NetArt jest największym w Polsce pracodawcą wśród firm świadczących usługi rejestracji domen i hostingu oraz jednym z największych, polskich pracodawców w branży internetowej - zatrudnia ponad 200 osób.

Najwyższa jakość obsługi Klienta potwierdzona została Godłem „Firma Przyjazna Klientowi", nadanym firmie NetArt przez Fundację Obserwatorium Zarządzania.

NetArt jest partnerem NASK oraz EURid. Jako pierwszy polski rejestrator otrzymał także akredytację ICANN, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo obsługiwanych domen.

NetArt świadczy usługi hostingowe w oparciu o własne Data Center zlokalizowane w Krakowie. Własna infrastruktura zapewnia niezależność od zewnętrznych operatorów telekomunikacyjnych gwarantując niezawodność działania bliską 100%.

Najwyższą jakość obsługi Klienta, umożliwia system CRM zapewniający automatyczne oraz bezpieczne zamawianie usług 24h/dobę. System jest zintegrowany z najważniejszymi kanałami płatności dostępnymi w Internecie, zapewniając uruchamianie usług w trybie on-line. Wysoka wydajność CRM umożliwia obsługę ponad 1 miliona transakcji rocznie.

Usługi świadczone przez NetArt dostępne są w serwisach produktowych: nazwa.pl, serwery.pl oraz interactive.pl.

Informacji dla mediów udziela:
Beata Mosór
Kierownik Sekcji Public Relations
e-mail: beata.mosor@netart.pl
tel.: 12 424 40 05Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NetArt

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »