Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Nestle Nutrition Alima-Gerber S.A. wspiera dzieci w "Koncercie Życzliwych Serc"

Nestle Nutrition Alima-Gerber S.A. wspiera dzieci w "Koncercie  Życzliwych Serc"
Zobacz więcej zdjęć »
Nestlé Nutrition Alima-Gerber S.A. zostało darczyńcą „Koncertu Życzliwych Serc” na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi z Podkarpacia, który po raz drugi odbył się 21 maja 2009 r. w Filharmonii Rzeszowskiej.

Całkowity dochód z koncertu przeznaczony był na wsparcie finansowe działalności Podkarpackiego Stowarzyszenia Rodziców Dzieci z Chorobą Nowotworową „Iskierka Nadziei".

Nestlé Nutrition Alima-Gerber S.A - lider w zakresie żywienia niemowląt i dzieci - włączył się w tę inicjatywę pragnąc w ten sposób zwrócić uwagę na problem chorób nowotworowych, zwłaszcza u dzieci, a także wesprzeć szczytną ideę działalności Stowarzyszenia „Iskierka Nadziei", którego członkinią jest jedna z pracownic Nestlé Nutrition Alima-Gerber SA.

Nestlé Nutrition od lat dba o prawidłowy rozwój dzieci i niemowląt, starając się jednocześnie wspierać inicjatywy prozdrowotne skierowane do dzieci i ich rodziców. W tym roku Nestlé przekazało Stowarzyszeniu kwotę 5 tyś. PLN.

Organizatorami koncertu byli: VIII Rzeszowska Drużyna Harcerzy Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej oraz Podkarpackie Stowarzyszenie Rodziców Dzieci z Chorobą Nowotworową „Iskierka Nadziei".

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: TVP Rzeszów, Polskie Radio Rzeszów, Gazeta Codzienna Nowiny, Katolickie Radio Rzeszów Via, Radio Centrum.

Patronat honorowy nad koncertem objęli: Ks. Bp Kazimierz Górny Ordynariusz Rzeszowski, Pan Zygmunt Cholewiński Marszałek Województwa oraz Pan Tadeusz Ferenc Prezydent Miasta Rzeszowa.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 8 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »