Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Niesamowita przygoda z Bluey w Promenadzie! Czas na wspólną zabawę!

Dla wszystkich małych i dużych fanów serii animowanej „Bluey”, nadchodzi niezwykła okazja do wspólnej zabaw! Przyjdź do Promenady już 22 i 23 września! Zrób sobie pamiątkowe zdjęcie z główną bohaterką „Bluey”, weź udział w kreatywnych warsztatach, czekają na Was atrakcje i nagrody!

Już 22 i 23 września centrum handlowe Promenada zmieni się w krainę bajkowych przygód, gdzie dzieci i ich rodzice będą mogły wspólnie odkrywać uroki ulubionej kreskówkowej rodziny. Organizatorzy zapewnią niezapomniane emocje i edukacyjną rozrywkę dla najmłodszych.

„Bluey” po raz pierwszy zadebiutowała w 2018 roku w Australii na telewizyjnych ekranach i natychmiast podbiła serca najmłodszych telewidzów. Niezwykle uroczy i zabawny serial o rodzinie czterech piesków pokazuje, jak kreatywna zabawa pomaga rozwijać dziecięcą wyobraźnię. Bluey, suczka australijskiej rasy Blue Heeler, ma mnóstwo ciekawych pomysłów i uwielbia, gdy domowa codzienność jest przepełniona wesołymi przygodami.

Podczas wydarzenia pociechy będą mogły spotkać się z Bluey i zrobić sobie wspólne, pamiątkowe zdjęcie. Na uczestników czeka także wiele stref animacyjnych. Dzieci będą mogły skorzystać z basenu pełnego kolorowych kulek, wziąć udział w quizie wiedzy o ulubionej postaci oraz wspólnym szukaniu skarbów. Wydarzenie to doskonała okazja do międzypokoleniowej zabawy. Wraz z opiekunami najmłodsi zostaną zaproszeni do rodzinnych kalamburów, wielkich podwórkowych igrzysk i wielu innych wspólnych atrakcji.

Dzieci będą mogły puścić wodze fantazji w strefie kreatywnej i stworzyć opaskę z uszami Bluey, a specjalnie przygotowana strefa multimedialna zachęci do podjęcia interaktywnych wyzwań. Na pociechy będą czekać również zabawy z balonami i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-23 września, w godzinach 11:00 – 19:00 w centrum handlowym Promenada ul. Ostrobramska 75C. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie Promenady.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »