Technologie » Komputery

Niezawodne i wytrzymałe tablety Getac optymalizują produktywność ArcelorMittal

Niezawodne i wytrzymałe tablety Getac optymalizują produktywność ArcelorMittal
Zobacz więcej zdjęć »
ArcelorMittal France, wiodąca na świecie firma zajmująca się stalą i górnictwem, współpracuje z Getac od 2020 roku i niezmiennie ufa kompleksowym rozwiązaniom firmy.

ArcelorMittal France, wiodąca na świecie firma zajmująca się stalą i górnictwem, współpracuje z Getac od 2020 roku i niezmiennie ufa kompleksowym rozwiązaniom firmy. Do przeprowadzania prac konserwacyjnych i produkcyjnych zakład we francuskiej Dunkierce wykorzystuje nie tylko wytrzymałe tablety, ale również stacje dokujące i zasilacze samochodowe, a także zdalne anteny podłączane bezpośrednio do maszyn. W pełni wytrzymałe tablety F110 i A140 firmy Getac są niezawodne i doskonale nadają się do użytku w urządzeniach do obsługi materiałów, które są narażone na silne wibracje, wysoką temperaturę lub kurz, a także intensywne korzystanie z ekranu.

Jako światowy lider w produkcji i wydobyciu stali, ArcelorMittal dąży do wytwarzania coraz bardziej zaawansowanego stopu, mającego pozytywny wpływ na ludzi i planetę. Jest on produkowany przy użyciu innowacyjnych procesów, które zużywają mniej energii, emitują znacznie mniej dwutlenku węgla i pozwalają obniżyć koszty. Skutkuje to czystszą, mocniejszą i nadającą się do ponownego wykorzystania stalą dla pojazdów elektrycznych i infrastruktury energii odnawialnej, która będzie wspierać społeczeństwa w ich transformacji w nadchodzących dziesięcioleciach.

Wyposażając się w kompleksowe rozwiązania Getac F110 i A14, ArcelorMittal France korzysta z rozwiązań IT i akcesoriów, takich jak stacje dokujące, ładowarki i zdalne anteny, a także z całkowitej gwarancji, obejmującej przypadkowe uszkodzenia. Kompleksowe rozwiązanie obejmuje również monitorowanie projektów usług technicznych w celu dostosowania rozwiązań do stale zmieniających się potrzeb.

W pełni wytrzymały tablet Getac F110 umożliwia pracownikom ArcelorMittal efektywną pracę w trudnym środowisku operacyjnym, w szczególności dzięki pojemności przechowywania danych, autonomii i szybkiej łączności do szybkiego i wydajnego przesyłania danych.

Ponadto, tablet klasy rugged A140 daje pracownikom ArcelorMittal France możliwość dostępu do maksymalnej ilości informacji dzięki 14-calowemu ekranowi, a także przyczynia się do zwiększenia ich produktywności, co pozwala zapewnić prowadzenie wydajnych i nieprzerwanych operacji dzięki podwójnej, wymiennej baterii.

"Tablety Getac znacznie poprawiły dostępność naszej aplikacji i sprzętu do obsługi płyt. W rzeczywistości wyeliminowały one problemy związane z utratą połączenia sieciowego, ponieważ mogą łączyć się z siecią 4G/5G" - wyjaśnia Sébastien Denisselle, kierownik projektu Decarbo Digital w ArcelorMittal France Dunkerque.

Tak solidna łączność zapewnia, że operacje nie są zakłócane przez problemy z komunikacją, co jest niezbędne w tym środowisku operacyjnym. Ponadto tablety oferują przyjazny dla użytkownika, intuicyjny interfejs, który ułatwia przeglądanie i korzystanie z różnych aplikacji, znacznie poprawiając wydajność zespołów w terenie. Ta łatwość użytkowania umożliwia również operatorom szybkie zaadoptowanie technologii.

"Jesteśmy bardzo dumni, że możemy wspierać tak dużą grupę jak ArcelorMittal w jej cyfrowej transformacji i dążeniu do poprawy warunków pracy poprzez wyposażenie jej zespołów w wysokowydajne, mobilne rozwiązania Getac" - mówi Jimmy Lin, Getac Technology France Director.

Wytrzymałe rozwiązania Getac wybrane przez ArcelorMittal oferują szereg korzyści:

·       Ulepszona łączność i ciągła dostępność dzięki 4G/5G, dwa niezbędne czynniki do nieprzerwanego wykonywania operacji przemysłowych.

·       14-calowe wytrzymałe tablety A140, oferujące interfejs ułatwiający przeglądanie dokumentów.

·       Tablety F110 i A140 oferują również elastyczność użytkowania i wdrażania w celu optymalizacji operacji.

·       Całkowita gwarancja "Bumper to Bumper" obejmuje przypadkowe uszkodzenia.

"Elastyczność tabletów Getac jest główną zaletą w obciążonych środowiskach operacyjnych. Możliwość wymiany tabletów między różnymi maszynami przy zachowaniu ciągłości pracy jest cennym atutem. Pozwala nam to szybko reagować na zmieniające się potrzeby w terenie i optymalizować wykorzystanie naszych zasobów. Tablety Getac odgrywają kluczową rolę w poprawie naszej produktywności, wydajności i zdolności do utrzymania wysokiej wydajności operacji, nawet w najbardziej wymagających sytuacjach" - dodaje Sébastien Denisselle z ArcelorMittal France.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »