Technologie » Komputery

Nowa muzyczna seria N notebooków ASUS – i wszystko gra

Nowa muzyczna seria N notebooków ASUS – i wszystko gra
Zobacz więcej zdjęć »
Wynikiem współpracy ASUSa i Band&Olufsen są muzyczne notebooki z serii N, które łączą w sobie najlepsze cechy produktów obu marek – doskonałą jakość głośników i czyste brzmienie z najnowocześniejszą technologią i designem.

Muzyczne centrum Twojego świata

Firma ASUS, wprowadzając do oferty serię N notebooków, zaprezentowała zupełnie nową jakość audio w mobilnych komputerach, w przypadku których ciężko było do tej pory mówić o walorach dźwiękowych. Opracowane wspólnie ze specjalistami z Bang&Olufsen ICEpower® rozwiązanie SonicMaster Premium kładzie kres zniekształceniom, szumom i płytkości dźwięku. Najdokładniejsze protokoły przetwarzania i kodeki, doskonale zbudowane głośniki i duże pudła rezonansowe to tylko niektóre z profesjonalnych ulepszeń, dzięki którym powstał zoptymalizowany sprzęt audio zapewniający doskonałą jakość dźwięku i głębokie brzmienie basów. Bez względu na to, czy jesteś muzykiem czy po prostu cenisz jakość w każdej postaci – notebooki ASUS z serii N spełnią Twoje oczekiwania audio. Dołączony subwoofer SonicMaster, ulepszający jakość dźwięku w najniższym pasmie, przeniesie Cię w nowy wymiar prawdziwego hi-fi na PC i pozwoli cieszyć się wrażeniami godnymi koncertu.

Przyjemność dla ucha i… oka, czyli połączenie doskonałe

Połączenie doświadczenia specjalizującej się w sprzęcie komputerowym firmy ASUS, znanej miłośnikom najwyższej jakości brzmienia firmy Bang&Olufsen oraz światowej klasy designera, Davida Lewisa, musiało zaowocować czymś wyjątkowym. Notebooki z serii N to doskonały dźwięk, obraz, a także precyzja i piękno wykonania. Urządzenia posiadają intuicyjny, dotykowy interfejs oraz podświetlaną klawiaturę, która zapewnia maksymalną wygodę pracy. Wszystko to stanowi element koncepcji ASUS DNA, która wykorzystuje elementy designu notebook do zapewnienia użytkownikom większych funkcjonalności. Dodatkowo wykorzystują zaawansowaną matrycę o szerokim kącie widzenia - 150 stopni w poziomie i 120 stopnie w pionie. Martyce oferują obsługę obrazu minimum 720p HD, a nawet full HD 1080p, co w połączeniu z walorami audio i procesorami 3-ciej generacji Intel® Core™, zapewniającymi płynną obsługę multimediów, pozwoli na prawdziwą kinową uczę lub wierną retransmisję muzycznych wydarzeń.

 

Notebooki ASUSa z serii N to prawdziwe, multimedialne centrum domowej rozrywki. Stwierdzenie, że notebook nie dostarczy nam doskonałej jakości dźwięku i nie zapewni wyjątkowych muzycznych doznań od dawna jest nieaktualne. Najbardziej wybredni muzyczni koneserzy potrzebują notebooka z najwyżej półki, aby w pełni cieszyć się muzycznymi doznaniami I właśnie takie muzyczne wrażenia zapewniają najnowsze notebooki ASUS z muzycznej serii N.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 4 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »