Dom » Budownictwo

Nowe rozwiązanie SmartStruxure w automatyce budynkowej

Zarządzanie instalacjami w nowoczesnych budynkach wymaga zaawansowanych technologicznie rozwiązań, aby zapewnić jednocześnie komfort i bezpieczeństwo dla użytkownika.

Stworzenie optymalnego systemu zarządzania, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów inżynierskich i operacyjnych, wymaga innowacyjnych prac wdrożeniowych, wielu lat doświadczeń i testów. Oczekiwane jest rozwiązanie integrujące wszystkie systemy w jednej sieci i generujące wymierne oszczędności. Korzyści jakie daje system zarządzania spełniający te wymagania i oczekiwania są mocnym argumentem dla inwestorów i właścicieli obiektów, że warto go zastosować.

SmartStruxure, prezentowane przez firmę Schneider Electric, stanowi rozwiązanie dla właścicieli
i administratorów budynków na kompleksowe, nowoczesne
i optymalne zarządzanie systemami technicznymi. SmartStruxure obejmuje serwery automatyki (AS-L i AS-B)
i moduły I/O, oraz nowoczesną technologie bazującą na oprogramowaniu StruxureWare Building Operation.

Z początkiem lipca wprowadzona została na rynek polski wersja oprogramowania v1.2, która pozwala na efektywne zarządzanie budynkiem. Nowe oprogramowanie zapewnia inteligentne monitorowanie, sterowanie i zarządzanie instalacjami i urządzeniami HVAC (ogrzewanie / wentylacja / klimatyzacja), zasilaniem elektrycznym i oświetleniem z jednego miejsca. Eliminuje to konieczność stosowania wielu systemów i związanego z nimi oprogramowania, przeprowadzania szkoleń i zwiększania kosztów utrzymania.

Nowe oprogramowanie StruxureWare Building Operation to przede wszystkim możliwość obsługi do 32 serwerów automatyki (AS-L / AS-B), dodatkowe usługi sieciowe (Web service) pozwalające na wymianę danych z dowolnymi platformami i systemami oraz pakiet raportów energetycznych. www.schneider-electric.pl

 

Pion Budynków Schneider Electric

Pion Budynków firmy Schneider Electric stanowi znaczącą siłę na rynku systemów automatyki i zabezpieczeń
w Polsce i dostarcza kompleksowe rozwiązania dotyczące sterowania, zarządzania oraz nadzoru nad instalacjami i systemami zapewniającymi komfort i bezpieczeństwo w budynkach. Dodatkowo Pion Budynków odpowiada za dystrybucję i handlowe wsparcie systemów wizyjnych i zabezpieczeń Pelco. Rozwiązania realizowane są za pośrednictwem Partnerów – Integratorów Systemów

www.schneider-electric.pl/buildingsRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 7 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »