Gospodarka » Opakowania

Nowy magazyn Damco w Czeladzi

Nowy magazyn Damco w Czeladzi
Zobacz więcej zdjęć »
Damco Poland, wiodący operator logistyczny otwiera nowy magazyn w Czeladzi. Obiekt o powierchni 1800 mkw będzie pełnił funcję platformy cross-dockingowej oraz magazynu dystrybucyjnego dla dwóch Klientów Damco Poland.

Do tej pory Damco dysponowało lokalizacjami magazynowymi w Mszczonowie, Poznaniu i Gdańsku. Nowy obiekt w regionie Silesia pomoże Damco w strategicznym rozwoju usług dystrybucyjnych, jak i umożliwi dalszą ekspansję w Polsce.  

Magazyn w Czeladzi to kolejny krok w konsekwentnej realizacji strategii średniookresowej Damco. Planujemy w przeciągu roku powiększyć naszą przestrzeń o kolejne 2 tys. mkw oraz wybudować silny dział spedycji pełnopojazdowej, obsługującej Klientów z obszaru Silesia - Andrzej Lada-Kubala Branch Manager Damco Poland   

Damco jest częścią globalnego koncernu A.P. Moller – Maersk Group, która od ponad 20 lat dostarcza swoim Klientom rozwiązań w obszarze logistyki kontraktowej, transportu, spedycji, frachtu morskiego i lotniczego. W Polsce Damco działa ponad 15 lat będąc jedynym operatorem logistycznym dostarczającym kompleksowe rozwiązania dla branży farmaceutycznej i weterynaryjnej. Centra dystrybucyjne w Mszczonowie, Poznaniu, Gdańsku i Czeladzi obsługują także branże FMCG, piwowarską, White Goods i Electro.  Grupa 200 wykwalifikowanych pracowników jest gotowa służyć Państwu swoją pomocą i doświadczeniem. Nasza firma została wyróżniona nagrodą Operator Logistyczny roku za 2003 rok, Certyfikatem Przyjazna Firma w 2008 oraz otrzymała wyróżnienie przyznawane przez kluczowych Klientów w 2009 roku w konkursie Operator Logistyczny Roku organizowanym przez DGC.  

Więcej: www.damco.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DAMCO - magazynowanie, transport, fracht morski, fracht lotniczy, skład konsygnacyjny, SCM
http://www.damco.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »