Gospodarka » Żywność

Nowy orzeźwiający smak limonkowo-miętowy w linii napojów izotonicznych Oshee

Nowy orzeźwiający smak limonkowo-miętowy w linii napojów izotonicznych Oshee
Zobacz więcej zdjęć »
Aktywnie uprawiasz sport? Zależy Ci na efektywnym treningu przynoszącym widoczne rezultaty? Sięgnij po nowy limonkowo-miętowy smak z limitowanej serii napojów izotonicznych Tajemnice Mistrzów Sportu by OSHEE.

Teraz możesz nie tylko szybko zregenerować organizm zarówno podczas, jak i po wysiłku fizycznym, ale również poczuć orzeźwiającą moc limonki i mięty. Wysiłek fizyczny, w każdej formie, powoduje szybką utratę niezbędnych elektrolitów i węglowodanów, które mają istotny wpływ na naszą wytrzymałość i kondycję. Aby trening był efektywny, należy zadbać o optymalne nawodnienie swojego organizmu.Tutaj doskonale sprawdzają się napoje izotoniczne z limitowanej serii Tajemnice Mistrzów Sportu by OSHEE, a nowy smak limonkowo-miętowy przyjemnie orzeźwi Twoje ciało podczas intensywnego treningu.

Limitowana seria napojów Tajemnice Mistrzów Sportu by OSHEE została wzbogacona o nowy smak w odpowiedzi na potrzeby osób poszukujących napojów izotonicznych, które nie tylko gaszą pragnienie dzięki obecności elektrolitów - sodu i potasu oraz zawartości witamin (B3, B5, B6, B7, E), ale również przyjemnie smakują. Obecnie wśród napojów z serii Tajemnice Mistrzów Sportu by OSHEE każdy sportowiec znajdzie swój ulubiony smak. Można wybierać spośród sześciu owocowych smaków: limonkowo-miętowego, wiśniowego, pomarańczowego, wieloowocowego, cytrynowego oraz grejfrutowego.

Linia Tajemnice Mistrzów Sportu by OSHEE powstała przy współpracy z wybitnymi sportowcami, odnoszącymi sukcesy na skalę międzynarodową: Marcinem Gortatem, Dariuszem 'Tigerem' Michalczewskim, Mamedem Khalidovem oraz Marcinem Wasilewskim, którzy zdradzają tajemnice swoich sportowych sukcesów. Marka OSHEE, poprzez współpracę z Mistrzami Sportu, chce uświadomić wszystkim, jak dużą rolę w osiągnięciu sukcesu odgrywa odpowiednie dbanie o organizm i dostarczanie mu niezbędnych składników odżywczych. Jednocześnie OSHEE chce zachęcić do urozmaiconej aktywności fizycznej oraz rozwijania pasji, zgodnie z filozofią marki "Żyj i zwyciężaj".Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR, Partner of Promotion
http://https//:partnersi.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »